Škoda Octavia Combi 1,9 TDI a chvála majitele při 150 tis. km
Dobrý den, teď jsem dočetl recenzi na Fabii SDi a řekl jsem si, že se s Vámi rád podělím o zkušenosti se svým vozem Škoda Octavia Combi Elegance 1.9TDi 81kw. Dříve jsem jako mladý kluk upřednostňoval
Škoda Felicia a zkušenosti po 110 tis. km.
Zde je pár mých zkušeností z Feldou. Celoročně používána, každý den. Nikdy jsme nezůstali stát u krajnice ohledně poruchy. Každý rok dovolená u moře, převážně Chorvatsko.
Škoda Fabia Combi 1.2 HTP a hodnocení majitele po dvou letech
Auto je denně v provozu - každý týden ujedu cca 350 - 600 km. Od počátku tankuji pouze Shell V-Power.
Ford Sierra 2.3D - jak vydržela 600 tis. km.
Auto mělo pětistupňovou převodovku. Do 60km/h se vystřídaly 4 rychlosti a nad 60 přišla ke slovu pětka... o ekologii se bavit nedá. Za autem zůstával mohutný černý sloup dýmu jako z Titaniku.
Mercedes-Benz CLS 350 CDI 4Matic - špičkový šestiválec přesvědčí
Proč vlastně existuje sedan-kupé? Stačí jediný pohled na Mercedes-Benz CLS, a je jasno. Jak jezdí druhá generace poháněná silným turbodieselem a okořeněná pohonem všech kol?
Ford Transit - jak slouží po 560 tis. km?
Fordík hnil už po dvou letech a když mi jej kolega předával, měl již 6 let a byl jak liška. Je neuvěřitelně líný, ale na druhou stranu spolehlivý a úsporný motor.
Vláda se bude zabývat zdražováním pohonných hmot
Praha - Vláda se na svém středečním zasedání bude zabývat cenami pohonných hmot. Ministři financí a průmyslu a obchodu kabinetu předloží analýzu růstu cen z posledních měsíců, která se mimo jiné zaměřuje na možnosti, jak by stát mohl na zdražování reagovat.
Volkswagen Golf Variant 1.9TD a zkušenosti majitele při 230 tis. km.
S tímto vozem jsem maximálně spokojen. Kupoval jsem ho na firmu, tudíž jsem vybíral něco většího a zároveň spolehlivého a s nízkou spotřebou. Což po 15 měsícíh mohu potvrdit.
Dacia Lodgy – co je zač a za kolik se prodává?
S délkou 4,50 m a šířkou 1,75 m se může Lodgy pochlubit rozměry vozidla MPV segmentu C za cenu vozidla MPV v segmentu malých vozů.
Opel Omega Caravan - jak si stojí na prahu 200 tis. km?
Vůz jsem si pořídil za účelem omlazení vozového parku (tehdy) a navíc Omega se mi vždy líbila. Tady se naskýtal elegantní kombík s motorem, co dobře šlape a má 'dospělácký' zvuk.
Jak jezdí nové BMW 328i?
BMW vloni uvedlo na trh již šestou generaci modelové řady 3 s interním označením F30. Jak obstála v našem pravidelném redakčním testu?
Opel Vectra B
Mé zkušenosti s Vectrou Po ježdění s pracovními 'nafťáky' jsem měl v motoru jasno,kombíka jsem potřeboval kvůli své práci, třídvéřová pětka byla absolutně nedostačujíci. Vectra se mi líbila už delší
Nový Ford Ranger - první jízdní dojmy
Nová generace tradičního pomocníka všech lesáků, stavebníků a polnohospodářů přijíždí na český trh. Nabídne také něco víc, než nekompromisní užitkové vlastnosti?
Volkswagen Polo 9N - lepší Fabie
Možná Vás nikdy nenapadlo si pořídit místo Škody Fabie sesterský Volkswagen Polo. Na první pohled téměř identická auta téměř stejných parametrů však odlišuje řada drobností hovořící ve prospěch Volkswagenu.
Honda Civic 1,5 V-TEC - jak jezdí po 313 tis. km?
Ja som z týmto autom maximálne spokojný, keď si porovnám svoje auto s autami kolegov tak ešte viac. Má dosť veľa najazdených kilometrov a aj tak sa nedá porovnať s veľa značkami a to mám na mysli aj novými autami.
Audi 80 1,8i - zkušenosti majitele po třech letech provozu
Koupil jsem Audi 80 z roku 1988. Jako olítanou a na dojetí. Na tacháku bylo přes 230 tisíc kilometrů…(čert tomu věř). Já ji stejně ale chtěl, byla totiž na LPG.
Opel Omega 3.0 V6 a zkušenosti majitele po roce
Po prodeji Peugeota z osobních důvodů jsem zatoužil po velkém, ale ne příliš drahém autě, které bude relativně dobře vypadat. V bazaru jsem objevil moji Omegu.
Volvo XC60 2,4 D5 - dálky volají
Naším redakčním testem prošel crossover Volvo XC60 v akčním paketu Volvo Ocean Race (VOR), kterým automobilka odkazuje na dlouhou tradici podpory jednoho z nejslavnějších a nejtěžších jachetních závodů na planetě. Svůj křest mořem mám za sebou a kouzlu plavby pod plachtami jsem propadl. Propadnu podobně i svodům XC60?
Fiat Marea weekend
S vozem jsem spokojený. Hlavně se spotřebou. A s velikostí kufru. Dalo by se říci, že se rovná audi A6 Avant 2,5 TDI.