Toyota Yaris 1,0 VVTi
Normálně jezdím s Octávií combi 1,9TDi 81kW. S Yarisem jezdím jen občas - není můj, ale chci se podělit o zkušenosti. Rozhodně to není auto na dlouhé trasy.
Porsche Cayenne S a zkušenosti majitele po dvou letech
Protože jsem fanda zn. Porsche koupil jsem si k několika 911-tkám i cayenne. Z počátku jsem byl s autem spokojený, ale pak mne začalo čím dál víc lézt na nervy.
Peugeot 406
Vůz byl koupen po prvním majiteli, v Německu v Ulmu. Jednalo se o velmi zachovalý automobil, podle DE průkazu ho vlastnil lékař.
Ford Escort - jak je na tom auto s 280 tis.km
Escorta jsem zakoupil v jednom malém pražském autobazaru. Na první pohled vypadal velmi zachovale, zvenku ani stopy po korozi, čistý a málo opotřebovaný interiér (jen volant byl dost ohmataný), slušná výbava..
Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark 16V a zkušenosti majitele
Předmětem této recenze je zhodnocení automobilu Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark 16V Sport, zakoupeného před půl rokem. Při koupi automobilu mi hned bylo jasné, že 16V Twin Spark je motor, který se rád z neznámých důvodů zadře.
Opel Zafira B - druhé pokračování
Zafira se proslavila jako první velkoprostorové auto, které mělo třetí řadu sedadel sklopnou do podlahy. První generace Zafiry tak zaznamenala díky důmyslnému sklápění na trhu velký úspěch. Druhá generace přišla v roce 2005 a musela se poprat s novými konkurenty, a proto Opel musel vylepšovat řadu věcí.
Mercedes-Benz Vito 120 - jeké je po 180 tis. km?
V současné době vlastním druhou generaci MB Vito. Mé první bylo ve verzi 112 cdi a měl jsem ho cca čtyři roky.
Jak majitel hodnotí Audi A4 po půl roce používání?
Před půl rokem jsem koupil Audi A4 B5 a nechal si poradit recenzí na tomto serveru ohledně dopručovaného motoru 1.8i 92 kW bez turba.
BMW 320D a hodnocení po 123 tis. km.
Zatím nejspolehlivější auto jaké jsem měl, dovezeno z Německa po podrobném výběru.
Přehled letních pneumatik pro rok 2012
Pro letošní léto připravili výrobci pneumatik opět několik zajímavých modelů. Letošní novinkou je také zavedení povinného štítkování, které zákazníkům zjednoduší výběr toho správného obutí.
Ford Escort - jak slouží po čtrnácti letech?
Dobrý den, chtěl bych napsat o autu, které bylo dle spousty lidí ne příliš dobré. Moje zkušenosti jsou však převážně kladné. Auto užívám 2 rokem a závady se projevily až po roce a půl.
Škoda Roomster 1.2 HTP - jaký je jako náhradní vůz?
Po čas vyřizování pojistné události mi autopůjčovna přivezla jako náhradní vůz Škodu Roomster. Můj předešlý vůz, Ford Mondeo St200, byl do té doby mnou na těchto stránkách chválen. Nemusím vám nejspíše popisovat, jak jsem se na tento automobil tvářil.
Hyundai i40 kombi 2.0 GDI: vyzyvatel střední třídy
Nový model i40 míří vysoko. Je hrozbou pro evropskou konkurenci, nebo se jedná jen o planý poplach?
Škoda Roomster
Roomster si mi moc líbí,ale nekoupil bych si ho.Důvod?Je to zkrátka malé auto pro rodinu.
Peugeot 406 1.8 16V
Zdravím všetkých majiteľov značky Peugeot, predtým som vlastnil 405, bol to veľmi priestranný a veľký voz, bola to 1.6 GL, ale nakoľko už mal čosi najazdené 225000km rozhodli sme sa ho predať, manželk
Škoda 1.9 tdi 4x4
Vůz sem zakoupil po několika mesíčním hledání a shanění v Praze v bazaru jako dovoz ze zahraničí. Sháněl sem podobný model co vlastní kamarád protože sem dobře věděl jak vozidlo používá a co vydrží.
RENAULT SAFRANE 2.5
Poté, co jsem najel cca 350.000 ve vozech Renault 25, jsem věděl, že auto jiné značky už nechci. Vyplatilo se nedat na různé „odborné“ rady mechaniků a koupil jsem to, co se mi líbilo.
SUBARU LEGACY 2,0R
Po zkušenosti s vozem SUBARU Legacy, začínám být extrémním odpůrcem značky SUBARU a agitátorem ve všech směrech tak, abych co nejvíce lidí od takového šrotu odradil.
Mazda 323F
Majitelem vozu je můj manžel, který ovšem nerad někam něco píše. Tak jsem se odhodlala já a s jeho pomocí jsem vytvořila tento odkaz. Před 6 lety jsme si s manželem koupili Mazdu 323F 'mrkačku' bílé barvy.