TipCars Magazín
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Ford Fusion Ebony
Recenze uživatelů

Ford Fusion Ebony

Aleš Janů (25) Pelhřimov
01. 04. 2012

Ford Fusion Před tím než jsem si tohodle fordíka koupil, porovnával jsem ho se škodou Fabií. Jednoznačně musím říci, že jsem zvolil dobře.

Recenze uživatelů
Aleš Janů (25) Pelhřimov
01. 04. 2012
Recenze uživatelů

Fiat Multipla 1.6 16V

J.P (36) nerozhoduje
01. 04. 2012

Vůz jsem koupil ve velmi dobrém stavu a pozitivní zkušenosti převažují nad drobnými negativy. Vyzdvih bych především bezkonkureční prostornost pro pasažéry i v zavazadlovém prostoru.

Recenze uživatelů
J.P (36) nerozhoduje
01. 04. 2012
Recenze uživatelů

Citroen C4

Marek (28) Slovensko
01. 04. 2012

C4 som kúpil od môjho kamaráta. Takže som vedel čo kupujem. Vedel som o jeho historii, servise, poruchách. Autičko jazdí bez večších broblémov.

Recenze uživatelů
Marek (28) Slovensko
01. 04. 2012
Naše téma

Vysoké ceny nafty trápí české firmy

Stanislav Rojík
30. 03. 2012

Nekonečné zdražování pohonných hmot přidává vrásky na čele manažerům českých firem. Zaměstnavatele to vede k hledání dalších úspor a bedlivějšímu hlídání ekonomiky provozu.

Naše téma
Stanislav Rojík
30. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Toyota Avensis T25
Recenze uživatelů

Toyota Avensis 1.8 VVTI a zkušenosti majitele

()
28. 03. 2012

Přiznám se, že příznivcem dieslu moc nejsem, jelikož můj roční km nájezd činí cca 25 tis. km, což ještě podle mne není na auto s naftou.

Recenze uživatelů
()
28. 03. 2012
Testy

Peugeot 308 SW 1.6 e-HDi: Spořivý stěhovák

Michal Borský
26. 03. 2012

Třistaosmička prodělala v loňském roce nenápadný facelift a k tomu dostala i jednu zajímavou novinku pod kapotu. Jak si vedlo kombi SW v našem redakčním testu?

Testy
Michal Borský
26. 03. 2012
Recenze uživatelů

Kia Cerato

zdenek (62) Česká republika
25. 03. 2012

Vozidlo jsem koupil v kvetnu 2006 jako nove. Nyni mam najeto prez 107000 km bez jedine zavady.

Recenze uživatelů
zdenek (62) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Honda FR-V

Kráčmar (49) Česká republika
25. 03. 2012

Nesouhlasím s tím, že prostřední sedadlo a sedadlo řidiče je problém pro vyšší 170 cm. Já mám 184 cm 90 kg a problém nemám.

Recenze uživatelů
Kráčmar (49) Česká republika
25. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Chrysler Grand Voyager 4x4
Recenze uživatelů

Chrysler Grand Voyager 4x4*

stefan (51) Česká republika
25. 03. 2012

S tímto vozidlem jsem spokojen, vybíral jsem ho jako rodinný vůz. Protože však mé minulé vozítko byla Frontera 2.8TDI, chtěl jsem samozřejmě něco, co odveze rodinu, nezalekne se sněhové nadílky a hlavně nebude hlučné jako diesel.

Recenze uživatelů
stefan (51) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Seat Toledo 1,8 20V sport*

Karel (35) Česká republika
25. 03. 2012

Srovnávat vyšší třídu a střední třídu se nedá. Mondeo je velká krabice od mléka. Seat je menší a útulnější auto. Jsem s ním velice spokojený.

Recenze uživatelů
Karel (35) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Ford Focus *

Tomáš (32) Česká republika
25. 03. 2012

Auto mám třetím rokem. Zkušenosti takové: Focus má výbroné jízdní vlastnosti, dostatečně velký interiér, průměrné zpracování, dobrý zážehový motor 1.6i se solidní spotřebou.

Recenze uživatelů
Tomáš (32) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Citroën C4 *

Tomáš (32) Česká republika
25. 03. 2012

Citroën C4 první generace - nedostojí své pověsti měkkého a pohodlného vozu.

Recenze uživatelů
Tomáš (32) Česká republika
25. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: BMW 320d E46
Recenze uživatelů

BMW 320d E46

Qvark (***) Praha
25. 03. 2012

Výhled jako z ponorky, není vidět dobře na semafory. Malý kufr i vstup do něj.

Recenze uživatelů
Qvark (***) Praha
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Renault Scénic 1.9. dti

Filip (41) Česká republika
25. 03. 2012

Renault na mě udělal špatný dojem. Od začátku s ním byly jen samé problémy.

Recenze uživatelů
Filip (41) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Opel Antara

Mates (48) Česká republika
25. 03. 2012

Ze všech Opelů, co jsme měli, nás Antara zklamala nejvíce.

Recenze uživatelů
Mates (48) Česká republika
25. 03. 2012
Recenze uživatelů

Škoda Yeti 2,0 TDi

Jarda (45) Česká republika
25. 03. 2012

Jezdím naftovou Škodou Yeti 4x4, 81 kw. Chci Vám napsat, že jsem snad ještě nepoznal auto, které by topilo hůře, než Yeti.

Recenze uživatelů
Jarda (45) Česká republika
25. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Ford Fiesta Ghia
Recenze uživatelů

Ford Fiesta Ghia

Jan Slunský (64) Česká republika
25. 03. 2012

Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničí, kde bylo 3 roky provozováno leasingovou společností. Servisováno bylo u značkového servisu Ford pravidelně po 20000 km. Taktéž zde v české republice se o něj stará Ford.

Recenze uživatelů
Jan Slunský (64) Česká republika
25. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volkswagen Sharan 1,9 TDI
Recenze uživatelů

Volkswagen Sharan 1,9 TDI

taxi Luboš (31) Česká republika
25. 03. 2012

Vůz co jezdí stále, nikdy v životě se mi nestalo, že bych nedojel, vždycky jsem i při závadě dojel do servisu (pokud ovšem nedojde nafta).

Recenze uživatelů
taxi Luboš (31) Česká republika
25. 03. 2012
Naše téma

Jak spočítat náklady na provoz ojetiny?

David V
23. 03. 2012

Nákladům na provoz je věnována velká pozornost jen pokud se jedná o spotřebu, ta ale tvoří ve většině případů jen třetinu nákladů na provoz. Přinášíme ucelený pohled na problematiku nákladů zejména pro ojetá auta.

Naše téma
David V
23. 03. 2012