BMW 320D a hodnocení po 123 tis. km.
Zatím nejspolehlivější auto jaké jsem měl, dovezeno z Německa po podrobném výběru.
Přehled letních pneumatik pro rok 2012
Pro letošní léto připravili výrobci pneumatik opět několik zajímavých modelů. Letošní novinkou je také zavedení povinného štítkování, které zákazníkům zjednoduší výběr toho správného obutí.
Ford Escort - jak slouží po čtrnácti letech?
Dobrý den, chtěl bych napsat o autu, které bylo dle spousty lidí ne příliš dobré. Moje zkušenosti jsou však převážně kladné. Auto užívám 2 rokem a závady se projevily až po roce a půl.
Škoda Roomster 1.2 HTP - jaký je jako náhradní vůz?
Po čas vyřizování pojistné události mi autopůjčovna přivezla jako náhradní vůz Škodu Roomster. Můj předešlý vůz, Ford Mondeo St200, byl do té doby mnou na těchto stránkách chválen. Nemusím vám nejspíše popisovat, jak jsem se na tento automobil tvářil.
Hyundai i40 kombi 2.0 GDI: vyzyvatel střední třídy
Nový model i40 míří vysoko. Je hrozbou pro evropskou konkurenci, nebo se jedná jen o planý poplach?
Škoda Roomster
Roomster si mi moc líbí,ale nekoupil bych si ho.Důvod?Je to zkrátka malé auto pro rodinu.
Peugeot 406 1.8 16V
Zdravím všetkých majiteľov značky Peugeot, predtým som vlastnil 405, bol to veľmi priestranný a veľký voz, bola to 1.6 GL, ale nakoľko už mal čosi najazdené 225000km rozhodli sme sa ho predať, manželk
Škoda 1.9 tdi 4x4
Vůz sem zakoupil po několika mesíčním hledání a shanění v Praze v bazaru jako dovoz ze zahraničí. Sháněl sem podobný model co vlastní kamarád protože sem dobře věděl jak vozidlo používá a co vydrží.
RENAULT SAFRANE 2.5
Poté, co jsem najel cca 350.000 ve vozech Renault 25, jsem věděl, že auto jiné značky už nechci. Vyplatilo se nedat na různé „odborné“ rady mechaniků a koupil jsem to, co se mi líbilo.
SUBARU LEGACY 2,0R
Po zkušenosti s vozem SUBARU Legacy, začínám být extrémním odpůrcem značky SUBARU a agitátorem ve všech směrech tak, abych co nejvíce lidí od takového šrotu odradil.
Mazda 323F
Majitelem vozu je můj manžel, který ovšem nerad někam něco píše. Tak jsem se odhodlala já a s jeho pomocí jsem vytvořila tento odkaz. Před 6 lety jsme si s manželem koupili Mazdu 323F 'mrkačku' bílé barvy.
Ford Mondeo 1.8 TD
Zkušenosti s tímto autem má výborné, vůz jede dobře bez jakýkoliv zjevných problémů, řízení je lhké, stabilní. Brzdy jsou učinné ( nemám ABS). Je pravda že páni s Fordu mohli dát pod kapotu lepší moto
Ford Fusion Ebony
Ford Fusion Před tím než jsem si tohodle fordíka koupil, porovnával jsem ho se škodou Fabií. Jednoznačně musím říci, že jsem zvolil dobře.
Fiat Multipla 1.6 16V
Vůz jsem koupil ve velmi dobrém stavu a pozitivní zkušenosti převažují nad drobnými negativy. Vyzdvih bych především bezkonkureční prostornost pro pasažéry i v zavazadlovém prostoru.
Citroen C4
C4 som kúpil od môjho kamaráta. Takže som vedel čo kupujem. Vedel som o jeho historii, servise, poruchách. Autičko jazdí bez večších broblémov.
Vysoké ceny nafty trápí české firmy
Nekonečné zdražování pohonných hmot přidává vrásky na čele manažerům českých firem. Zaměstnavatele to vede k hledání dalších úspor a bedlivějšímu hlídání ekonomiky provozu.
RECENZE OJETINY: Audi A6 (C6)
Audi A6 třetí generace je mezi mnoha řidiči obdivovanou ojetinou. Právě nyní se její příznivci dočkali doby, kdy je automobil s původní pořizovací cenou hodně přes milion korun cenově dostupný pro daleko širší spektrum lidí. I přes to by se zájemci o starší „šestku“ měli mít na pozoru před rizikem nákupu odcizeného automobilu anebo vozidla s jinými fyzickými či právními vadami. Vše je dáno oblíbeností zlodějů, kteří dobře vědí, že vzhledem k poptávce budou mít zajištěn jistý odbyt. Je tedy potřeba dbát (o něco více než u jiných značek z tohoto období) na velmi opatrný nákup včetně prověření původu a technického stavu vozidla. Nejen u Audi si může kupec zadělat nerozvážným „supervýhodným“ nákupem na velké starosti. Bohužel u rizikových skupin to platí obzvláště.
Nepojištěná vozidla škodí méně
Motoristé vozidly bez povinného ručení způsobili, dle evidence České kanceláře pojistitelů, v loňském roce 3 404 škod. To je o 30 procent méně, než v roce 2008.
Toyota Avensis 1.8 VVTI a zkušenosti majitele
Přiznám se, že příznivcem dieslu moc nejsem, jelikož můj roční km nájezd činí cca 25 tis. km, což ještě podle mne není na auto s naftou.