Kia Cerato
Vozidlo jsem koupil v kvetnu 2006 jako nove. Nyni mam najeto prez 107000 km bez jedine zavady.
Honda FR-V
Nesouhlasím s tím, že prostřední sedadlo a sedadlo řidiče je problém pro vyšší 170 cm. Já mám 184 cm 90 kg a problém nemám.
Chrysler Grand Voyager 4x4*
S tímto vozidlem jsem spokojen, vybíral jsem ho jako rodinný vůz. Protože však mé minulé vozítko byla Frontera 2.8TDI, chtěl jsem samozřejmě něco, co odveze rodinu, nezalekne se sněhové nadílky a hlavně nebude hlučné jako diesel.
Seat Toledo 1,8 20V sport*
Srovnávat vyšší třídu a střední třídu se nedá. Mondeo je velká krabice od mléka. Seat je menší a útulnější auto. Jsem s ním velice spokojený.
Ford Focus *
Auto mám třetím rokem. Zkušenosti takové: Focus má výbroné jízdní vlastnosti, dostatečně velký interiér, průměrné zpracování, dobrý zážehový motor 1.6i se solidní spotřebou.
Citroën C4 *
Citroën C4 první generace - nedostojí své pověsti měkkého a pohodlného vozu.
BMW 320d E46
Výhled jako z ponorky, není vidět dobře na semafory. Malý kufr i vstup do něj.
Renault Scénic 1.9. dti
Renault na mě udělal špatný dojem. Od začátku s ním byly jen samé problémy.
Škoda Yeti 2,0 TDi
Jezdím naftovou Škodou Yeti 4x4, 81 kw. Chci Vám napsat, že jsem snad ještě nepoznal auto, které by topilo hůře, než Yeti.
Ford Fiesta Ghia
Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničí, kde bylo 3 roky provozováno leasingovou společností. Servisováno bylo u značkového servisu Ford pravidelně po 20000 km. Taktéž zde v české republice se o něj stará Ford.
Volkswagen Sharan 1,9 TDI
Vůz co jezdí stále, nikdy v životě se mi nestalo, že bych nedojel, vždycky jsem i při závadě dojel do servisu (pokud ovšem nedojde nafta).
Kia a Hyundai získávají stále větší díl Evropy
Závod Kia Motors Slovakia nedaleko Žiliny hodlá letos zvýšit výrobu zhruba o sedminu na více než 285 tisíc vozů. Z toho je skoro 99 procent určeno na vývoz. Nejenom do ostatních zemí EU, ale například také do Ruska.
Jak spočítat náklady na provoz ojetiny?
Nákladům na provoz je věnována velká pozornost jen pokud se jedná o spotřebu, ta ale tvoří ve většině případů jen třetinu nákladů na provoz. Přinášíme ucelený pohled na problematiku nákladů zejména pro ojetá auta.
Škoda Citigo a první dojmy majitele
Škodu Citigo s motorem o výkonu 44kW jsem koupil cca před měsícem, jako nové auto. Auto mám jako druhé do rodiny a na popojíždění do města.
Alfa Romeo 156 2,4 JTD - další zkušenosti majitelky
Po dvou letech od předchozí recenze jsem se rozhodla vás opět obtěžovat (naštvat, některé snad i potěšit) sesmolením svých názorů a zkušeností.
Volvo S60 D3 R-DESIGN: Švédský elegán
Během nedávné finanční krize Volvo vypadlo z koncernu Ford a tento krok vyvolal řadu negativních spekulací o budoucnosti automobilky. Naštěstí ve Švédsku pochopili, že nejlépe se krize překoná prací a jali se omlazovat nabídku. Právě jednu z novinek - sedan S60 můžeme zhodnotit v našem tradičně podrobném redakčním testu.
Renault Scénic 1.6 16V - zkušenosti po roce používání
Scenic má po 11 mesiacoch najazdených cca 55.000km a zatiaľ veľká spokojnosť so spoľahlivosťou i cenami servisných prác.
Jaký je nový tříválec 1,0 MPI ve Škodě Citigo?
Představme si podrobněji zbrusu nový agregát, který se má zhostit náročného poskakování po městě. Musí přitom přežít časté studené starty a obstát se ctí v závodech mezi semafory. To vše pod bedlivým dohledem ekologů.