Ojeté BMW řady 1 s benzínem nebo dieselem?
Nejmenší BMW se vydalo proti všem zvyklostem nižší střední třídy. Jak po letech funguje prémiová ojetina nižší střední třídy s pohonem zadních kol? Doporučíme čtenáři benzínovou nebo vznětovou verzi?
Citroën Grand C4 Picasso - test spotřeby
Máte velikou rodinu? S Citroënem Grand C4 Piasso to není žádná komplikace. Otestovali jsme jeho spotřebu v úsporné motorizaci e-HDi.
Ford Mondeo 2,5 V6 po 15 letech a první dojmy majitele
Tohle Mondeo jsem koupil od známé, takže jsem věděl do čeho jdu. Kromě prasklých nárazníků bylo ve špičkovém stavu.
Jaký je Mercedes-Benz třídy C (W202)?
Dotaz:Dobrý den,obracím se na vás s prosbou o recenzi motorizací Mercedes Benz W202 (C řada od r.v. 1993 do 2000). Rád bych si pořídil nový vůz a po dlouhých úvahách jsem se rozhodl pro tento typ vozu, vzhledem k jeho pověsti a dílenskému zpracování. V současné době očekávám od automobilu především spolehlivost než extra zážitky, i když mám k autům velmi vřelý a aktivní vztah. Najedu ročně 20 až 30 000km. Nedaří se mi však zhodnotit výběr mezi benzínem a naftou. K benzínovým motorům mám kladnější vztah, ale nebráním se ničemu. U benzínových motorizací se však bojím spotřeby. Mým kandidátem je naftový CDI 220 a benzínový dvoulitr (s kompresorem či bez?)Za případnou odpověď velmi děkuji.Sukup
Fiat Marea 1,9 TD - jak jezdí po 190 tis.km?
Původně jsem měl v hledáčku Fiat Brava ale pod ruku mi přišla Marea která je hodně podobná ale zároveň o třídu lepší.
Je ojetý Mitsubishi Colt CZT dobrou volbou?
Čím ostrý Colt CZT přitahuje své zájemce a čím je odrazuje? Jaký je ve městě, jak a za kolik jezdí, jak se s ním parkuje a co všechno nabízí v interiéru? Na tyto a jiné otázky odpovíme během dnešní poradny.
Fiat Punto 1,2 8V a dojmy majitele po roce provozu
Tento vůz jsem zakoupil minulý rok v květnu se slibnými 24 tis kilometry a se servisní knihou.
Dacia Duster 1.5 dCi 4x2 - SUV, které si na nic nehraje
SUV od Dacie láká na pohon všech kol za bezkonkurenční cenu. Stojí tedy za úvahu i v provedení 4x2?
Seat Altea Altea XL - zkušenosti po třech letech a 78 tis. km
Automobil po celou dobu slouží naprosto bezproblémově. Krom běžné údržby, dolévání nafty a provozních kapalin, nepotřeboval žádnou vážnější opravu.
Škoda Roomster SCOUT 1,6 16V - majitelka hodnotí praktičnost
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s Roomsterem z pozice aktivní vozíčkářky.
Ford Galaxy 1.9 TDI - jaký je stav po 220 tis.km?
Vlastním již druhý vůz této značky. Je jasné, že kdybych nebyl spokojen s prvním, ten druhý bych si už nekoupil.
Kvalita paliva bude lepší?
Podle výsledků kontrol provedených vloni Českou obchodní inspekcí, má kvalita PHM na českých čerpacích stanicích i nadále sestupnou tendenci.
Nissan Primera 2.0 GTe - jak jezdí po 267 tis. km?
Primeru jsem koupil jako ojetou v roce 2000, tehdy měla cca 105000 km. Velké problémy jsem měl s elekrikou, od stahování oken přes centrální zamykání až k jiným drobnostem.
Volvo V60 T6 AWD: Pohodářský sprinter
Druhdy ultrakonzervativní značka v posledních letech nastolila mnohem dynamičtější kurz. Jak se věci mají s novým šedesátkovým kombíkem?
Škoda jde do boje s Korejci silnější
Firmě po dvou letech propadu vzrostl zisk. Vydělala 8,8 miliardy. Téměř třetina škodovek se vyrábí mimo závody firmy. Nejvíc v Číně.
Seat Alhambra a zkušenosti majitele po třech letech
Mám najeto 350.000km se spotřebou 4,5-5 litrů a při tažení vozíku s koněma se vejdu do 9 litrů.
BMW Řada 3 E46 - první dojmy majitele
BMW E46 320d je moje druhé auto. To prvé ktoré považujem tiež za automobil bolo BMW 325i E36. Tie autá predtým radšej ani nespomeniem, nechcem iným čitateľom brať ich vlastný vkus.
Vybíráme spolehlivé, úsporné a luxusní auto pro taxikáře
DotazDobrý den, prosil bych radu ohledně koupě vozidla pro taxi, chtěl bych velké auto do 200tis. s malou spotřebou, spolehlivé a luxusní. Mám vybrané např. Škoda Superb 1.9 TDI (2.0 TDI) rok od 2003 výš. Je to správná volba? Popř. jaké jiné auto vybrat? VW Passat, Audi A6.Děkuji Karel Bartoň
Důsledky cenové války: Němci jezdí do Česka pro ojetiny
Cenová válka prodejců nových aut se odráží také v českých autobazarech. Ceny padají i o desítky procent ročně a klesají tak i pod ceny aut v sousedním Německu. Na trhu se najednou obrátila situace. Stále častěji totiž, narozdíl od předchozích let, jezdí němečtí obchodníci pro ojetá auta do Česka.