Škoda Roomster 1,4 TDI a dojmy po prvních 24 tis. km.
Protože kvůli dceři neustále vozíme spoustu neskladných krámů, koukali jsme po autech, která mají velký kufr, nemají obludně drahé díly a při tom jsou bezpečná.
Citroen Xsara, Picasso nebo Renault Scenic?
DotazProsím o radu. Rád bych koupil rodinný vůz v třídě Van mini, rozhoduji se mezi Citroen Xsara Picasso a Renault Scenic, rok výroby 2002-2003, rád bych investoval 120-130tisíc. Jaké jsou výhody a nevýhody těchto aut, poruchy a neduhy,myslím že obsah 1.6 by stačil na takové rodinné auto.Děkuji za rozuzlení rozhodování
Ford Escort 1,8 TD po 258 tis. km. - stále slouží
S autem jsem jezdil poměrně hodně, využíval jsem ho občas na hranici možností a nikdy jsem nikde nezůstal stát.
Ford Fusion Calero 1.6 16V: Bestseller, který má stále co nabídnout
Již přeci jenom poněkud okoukaný vzhled Fordu Fusion se výrobce rozhodl osvěžit outdoorově stylizovaným provedením Calero. Jak takto upravený nezmar jezdí s osvědčenou jedna šestkou?
Prodej aut v Německu je nejhorší za 20 let
V lednu klesl prodej aut v Německu o více než čtyři procenta. Volkswagen ale chystá expanzi. Chce prodávat nejvíc aut na světě.
Škoda Yeti 1.8 TSI 4x4: Benzín mu sluší
Historicky první škodovácký crossover začíná na silnicích postupně domácnět a dosavadní reakce publika dávají mladoboleslavským důvod k lehkému úsměvu na tváři. Obvyklému testu jsme podrobili variantu s výkonným turbobenzínem.
Peugeot 205 GRD - jak jezdí po 429 tis.km?
Vzhledem k tomu, že pohodlí i jízdní vlastnosti už jsou u starého psa vedlejší, vidím nyní jako hlavní kritéria ekonomiku provozu a spolehlivost.
Volkswagen Scirocco 2.0 TSI: Horké zboží
S příchodem nového Scirocca se zákazníci VW po dlouhých letech konečně dočkali plnohodnotného kupé. My jsme se nezdržovali s jedna čtyřkou a ozkoušeli rovnou přeplňovaný dvoulitr
Peugeot 407 SW 1,6 HDi vs 2,0 HDi
Dotaz:Dobrý den,mám Ford Focus combi 1.8 66 kW tddi r.v. 2000 jsem sním celkem spokojen. Je to spolehlivý a dobrý vůz ale časem bych chtěl mladší automobil. Líbí se mi Peugeot 407 SW 1.6 nebo 2.0 HDi. Jaký máte názor na tento vůz? Obsah 1,6 se mi zdá na tak velké auto málo raději bych volil silnější agregáty. Nebo prosím poradíte nějakou jinou alternativu v dané třídě. Děkuji a přeji hezký den s pozdravem Roman Stránský.
Opel Astra G 1,6 16V - rozpačité zkušenosti majitele po roce provozu
Čekal jsem, že auto nabité moderní technikou bude na lepší kvalitativní úrovni. I když se na jeho stavu nejspíš podepsalo i zacházení předchozích majitelů.
Subaru Outback a zkušenosti majitelky z USA
Své Subaru používám v oblasti Skalnatých hor v USA v nadmořských výškách přes 3000 mnm a tudíž v podmínkách neustálých změn počasí, kdy sněhová vánice může přijít kdykoliv během léta.
Peugeot 407 SW a zkušenosti majitele po 118 tis. km
Největší slabinou interiéru je jeho malá výška (daň za nízký profil karoserie). Při své výšce 187 cm a seřízením sedadla do nejnižší možné polohy mám horní okraj čelního skla v polovině čela.
Škoda Felicia 1,9D - jak slouží majiteli?
V létě jsem se dostal do finanční tísně a musel jsem řešit koupi levného auta na běžný provoz, s malými náklady a levným provozem.
Volkswagen Sharan 1,9 TDI 4Motion - zkušenosti majitele
Kdo zakládá rodinu, začíná stavět dům, provádí rekonstrukci, či chce za málo peněz hodně muziky, vřele doporučuji. Je však nutné hlídat pravidelný servis.
Seat Leon 1.9 TDI a první dojmy majitele
Chci se s vámi podělit o sve zkušenosti s vozem Seat Leon 1.9TDi, výkon 110 koní. Pokud nehodláte závodit rallye, bohatě postačí tato verze.
Jaká je ojetá Kia Magentis?
DotazDobrý den,uvažuji o koupi automobilu Kia Megentis první nebo druhé generace (do r. 2005) s benzínovým čtyřválcem nebo šestiválcem. Láká mě nízká pořizovací cena automobilu vzhledem k jeho výbavě a pohodlí a dále pak jeho vzhled. Zajímalo by mě, jak je to se spolehlivostí. Magentis hodlám používat pouze zřídka a na delší trasy. Děkuji za odpověď nebo zveřejnění otázky. S pozdravemRadek Šikýř
Ford Focus RS - z bestie šelmou
První generace Focusu RS byla záležitostí pro pět tisíc sportovně zaměřených nadšenců, kteří neváhali sáhnout hlouběji do peněženky. Nový Focus RS je levnější, rychlejší a vzhledově atraktivnější. Jak je to však možné?
SEAT ALTEA 1,9 TDI - hodnocení po pěti letech provozu
Nebudu se tu zmiňovat o kráse či škaredosti vozu - každý máme stejně svůj názor, ale spíše o zpracování dílů a o motoristické stránce.
Ford C-Max - dle majitele je po třech letech bez problémů
S tímto autem jsem maximálně spokojen, jezdí bez závad a servis je levnější než třeba u Skodovky.