TipCars Magazín
Recenze uživatelů

Škoda Roomster 1,4 TDI a dojmy po prvních 24 tis. km.

Jan Marek (32) Liberec
11. 02. 2010

Protože kvůli dceři neustále vozíme spoustu neskladných krámů, koukali jsme po autech, která mají velký kufr, nemají obludně drahé díly a při tom jsou bezpečná.

Recenze uživatelů
Jan Marek (32) Liberec
11. 02. 2010
Poradna

Citroen Xsara, Picasso nebo Renault Scenic?

Daniel Dvorský
10. 02. 2010

DotazProsím o radu. Rád bych koupil rodinný vůz v třídě Van mini, rozhoduji se mezi Citroen Xsara Picasso a Renault Scenic, rok výroby 2002-2003, rád bych investoval 120-130tisíc. Jaké jsou výhody a nevýhody těchto aut, poruchy a neduhy,myslím že obsah 1.6 by stačil na takové rodinné auto.Děkuji za rozuzlení rozhodování

Poradna
Daniel Dvorský
10. 02. 2010
Recenze uživatelů

Ford Escort 1,8 TD po 258 tis. km. - stále slouží

Jan (30 let) Veselí nad Moravou
09. 02. 2010

S autem jsem jezdil poměrně hodně, využíval jsem ho občas na hranici možností a nikdy jsem nikde nezůstal stát.

Recenze uživatelů
Jan (30 let) Veselí nad Moravou
09. 02. 2010
Testy

Ford Fusion Calero 1.6 16V: Bestseller, který má stále co nabídnout

Michal Borský
08. 02. 2010

Již přeci jenom poněkud okoukaný vzhled Fordu Fusion se výrobce rozhodl osvěžit outdoorově stylizovaným provedením Calero. Jak takto upravený nezmar jezdí s osvědčenou jedna šestkou?

Testy
Michal Borský
08. 02. 2010
Aktuality

Prodej aut v Německu je nejhorší za 20 let

iHNED
04. 02. 2010

V lednu klesl prodej aut v Německu o více než čtyři procenta. Volkswagen ale chystá expanzi. Chce prodávat nejvíc aut na světě.

Aktuality
iHNED
04. 02. 2010
Testy

Škoda Yeti 1.8 TSI 4x4: Benzín mu sluší

Michal Borský
04. 02. 2010

Historicky první škodovácký crossover začíná na silnicích postupně domácnět a dosavadní reakce publika dávají mladoboleslavským důvod k lehkému úsměvu na tváři. Obvyklému testu jsme podrobili variantu s výkonným turbobenzínem.

Testy
Michal Borský
04. 02. 2010
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Peugeot 205 5dverovy hatchback
Recenze uživatelů

Peugeot 205 GRD - jak jezdí po 429 tis.km?

Jan (35) nerozhoduje
03. 02. 2010

Vzhledem k tomu, že pohodlí i jízdní vlastnosti už jsou u starého psa vedlejší, vidím nyní jako hlavní kritéria ekonomiku provozu a spolehlivost.

Recenze uživatelů
Jan (35) nerozhoduje
03. 02. 2010
Testy

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI: Horké zboží

Michal Borský
01. 02. 2010

S příchodem nového Scirocca se zákazníci VW po dlouhých letech konečně dočkali plnohodnotného kupé. My jsme se nezdržovali s jedna čtyřkou a ozkoušeli rovnou přeplňovaný dvoulitr

Testy
Michal Borský
01. 02. 2010
Poradna

Peugeot 407 SW 1,6 HDi vs 2,0 HDi

Jaromír Herna
29. 01. 2010

Dotaz:Dobrý den,mám Ford Focus combi 1.8 66 kW tddi r.v. 2000 jsem sním celkem spokojen. Je to spolehlivý a dobrý vůz ale časem bych chtěl mladší automobil. Líbí se mi Peugeot 407 SW 1.6 nebo 2.0 HDi. Jaký máte názor na tento vůz? Obsah 1,6 se mi zdá na tak velké auto málo raději bych volil silnější agregáty. Nebo prosím poradíte nějakou jinou alternativu v dané třídě. Děkuji a přeji hezký den s pozdravem Roman Stránský.

Poradna
Jaromír Herna
29. 01. 2010
Recenze uživatelů

Opel Astra G 1,6 16V - rozpačité zkušenosti majitele po roce provozu

Dave (33) Olomouc
28. 01. 2010

Čekal jsem, že auto nabité moderní technikou bude na lepší kvalitativní úrovni. I když se na jeho stavu nejspíš podepsalo i zacházení předchozích majitelů.

Recenze uživatelů
Dave (33) Olomouc
28. 01. 2010
Recenze uživatelů

Subaru Outback a zkušenosti majitelky z USA

Petra (46) USA, Colorado, Vail
27. 01. 2010

Své Subaru používám v oblasti Skalnatých hor v USA v nadmořských výškách přes 3000 mnm a tudíž v podmínkách neustálých změn počasí, kdy sněhová vánice může přijít kdykoliv během léta.

Recenze uživatelů
Petra (46) USA, Colorado, Vail
27. 01. 2010
Recenze uživatelů

Peugeot 407 SW a zkušenosti majitele po 118 tis. km

radim smékal (28) nerozhoduje
25. 01. 2010

Největší slabinou interiéru je jeho malá výška (daň za nízký profil karoserie). Při své výšce 187 cm a seřízením sedadla do nejnižší možné polohy mám horní okraj čelního skla v polovině čela.

Recenze uživatelů
radim smékal (28) nerozhoduje
25. 01. 2010
Recenze uživatelů

Škoda Felicia 1,9D - jak slouží majiteli?

Petr (34) Písek
20. 01. 2010

V létě jsem se dostal do finanční tísně a musel jsem řešit koupi levného auta na běžný provoz, s malými náklady a levným provozem.

Recenze uživatelů
Petr (34) Písek
20. 01. 2010
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volkswagen Sharan Trendline
Recenze uživatelů

Volkswagen Sharan 1,9 TDI 4Motion - zkušenosti majitele

Petr (36) Česká Kamenice
19. 01. 2010

Kdo zakládá rodinu, začíná stavět dům, provádí rekonstrukci, či chce za málo peněz hodně muziky, vřele doporučuji. Je však nutné hlídat pravidelný servis.

Recenze uživatelů
Petr (36) Česká Kamenice
19. 01. 2010
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Seat Leon 1.9TDi
Recenze uživatelů

Seat Leon 1.9 TDI a první dojmy majitele

Venz (25) Uherské Hradiště
18. 01. 2010

Chci se s vámi podělit o sve zkušenosti s vozem Seat Leon 1.9TDi, výkon 110 koní. Pokud nehodláte závodit rallye, bohatě postačí tato verze.

Recenze uživatelů
Venz (25) Uherské Hradiště
18. 01. 2010
Poradna

Jaká je ojetá Kia Magentis?

Marek Oborník
15. 01. 2010

DotazDobrý den,uvažuji o koupi automobilu Kia Megentis první nebo druhé generace (do r. 2005) s benzínovým čtyřválcem nebo šestiválcem. Láká mě nízká pořizovací cena automobilu vzhledem k jeho výbavě a pohodlí a dále pak jeho vzhled. Zajímalo by mě, jak je to se spolehlivostí. Magentis hodlám používat pouze zřídka a na delší trasy. Děkuji za odpověď nebo zveřejnění otázky. S pozdravemRadek Šikýř

Poradna
Marek Oborník
15. 01. 2010
Testy

Ford Focus RS - z bestie šelmou

Petr Šikl
14. 01. 2010

První generace Focusu RS byla záležitostí pro pět tisíc sportovně zaměřených nadšenců, kteří neváhali sáhnout hlouběji do peněženky. Nový Focus RS je levnější, rychlejší a vzhledově atraktivnější. Jak je to však možné?

Testy
Petr Šikl
14. 01. 2010
Recenze uživatelů

SEAT ALTEA 1,9 TDI - hodnocení po pěti letech provozu

Mirek (37) Ostrava
13. 01. 2010

Nebudu se tu zmiňovat o kráse či škaredosti vozu - každý máme stejně svůj názor, ale spíše o zpracování dílů a o motoristické stránce.

Recenze uživatelů
Mirek (37) Ostrava
13. 01. 2010
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Ford C Max mpv
Recenze uživatelů

Ford C-Max - dle majitele je po třech letech bez problémů

Zdenek Leitl () Plzen
12. 01. 2010

S tímto autem jsem maximálně spokojen, jezdí bez závad a servis je levnější než třeba u Skodovky.

Recenze uživatelů
Zdenek Leitl () Plzen
12. 01. 2010