TipCars Magazín
Aktuality

Toyota IQ - Malá zvenčí, velká uvnitř

iHNED
04. 08. 2009

Uveze až čtyři lidi - tři dospělé a malé dítě. Nemá kufr, ale překvapí bohatou výbavou.

Aktuality
iHNED
04. 08. 2009
Recenze uživatelů

Volkswagen Golf 1,9D jezdí i po ujetých 253 tis. km.

Martin Kopic (25) Hradec Králové
04. 08. 2009

Golfa jsem koupil v roce 2002 jako ojetého po podnikateli z Prahy. Vůz měl na sobě různé promáčkliny a šrámy, nejspíš díky provozu po Praze.

Recenze uživatelů
Martin Kopic (25) Hradec Králové
04. 08. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Fiat Bravo 1,6 16V
Recenze uživatelů

Fiat Bravo 1,6 16V - první dojmy majitele

Martin Brandejský (37) Česká republika
30. 07. 2009

Rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti s vozidlem Fiat Bravo 1,6 16V ve výbavě SX. Předem prohlašuji že jsem výhradní zastánce vozidel s jakoukoliv italskou značkou a velký odpůrce čehokoliv od koncernu VW.

Recenze uživatelů
Martin Brandejský (37) Česká republika
30. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Ford Fiesta 1.3i
Recenze uživatelů

Ford Fiesta 1.3i - po pěti letech slouží bez problému

Radek () Praha-Zapad
27. 07. 2009

Fiestu jsme kupovali jako novou a výběr padl na ni, protože v rodině jsme byli po předchozích zkušenostech s Fiatem a škodovkami nejspokojenější s Fordem Focus.

Recenze uživatelů
Radek () Praha-Zapad
27. 07. 2009
Poradna

Chevrolet Cruze - Vůz z Asie s evropskými parametry

iHNED
22. 07. 2009

Když si před pár lety čeští majitelé Daewoo Matiz hromadně montovali na kapotu svého auta logo amerického Chevroletu, nedělali o moc méně než samotný výrobce v korejském Changwonu. Příchod General Motors do krachující automobilky Daewoo neměl na řadu modelů prakticky žádný vliv a změna spočívala právě jen v převlečení dresu. Teď má být ale všechno jinak. Chevrolet podle svých slov slibuje revoluci, ne jen evoluci. Auto stvořené jen pro fajnšmekrovskou náturu evropského řidiče. Ten zázrak se jmenuje Cruze.

Poradna
iHNED
22. 07. 2009
Recenze uživatelů

Alfa Romeo 156 JTD - zhodnocení po třech letech a 260 tis. km

Peter (30) nerozhoduje
21. 07. 2009

Je to moja piata Alfa 156. Odkedy som skúsil Alfu, iné auto už nechcem. Mal som aj BMW 3 rady, aj Hondu, ale Alfa mi proste prisrástla k srdcu.

Recenze uživatelů
Peter (30) nerozhoduje
21. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Citroen Xsara 1.4i
Recenze uživatelů

Citroen Xsara 1.4i - jak slouží po 85 tis. km?

Marek (24) Moravskoslezský kraj
14. 07. 2009

Auto bylo ve výborném stavu a navíc podle serv. knížky bylo 2 měsíce před koupí na celkové prohlídce.

Recenze uživatelů
Marek (24) Moravskoslezský kraj
14. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Alfa Romeo 156 2.0. TS
Recenze uživatelů

Alfa Romeo 156 - zkušenosti majitele po 250 tis. km.

Tazdevil (35) Praha 4
09. 07. 2009

Chtělo se mi trochu bilancovat a tak jsem u jistého „výročí“ sesmolil menší elaborát na téma „Alfa Romeo 156 2.0 TS“. Do konce roku 2002 byl vůz provozován převážně v Nizozemí, sporadicky na německých dálnicích a v České republice.

Recenze uživatelů
Tazdevil (35) Praha 4
09. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Honda Accord
Recenze uživatelů

Honda Accord - servisní náklady po čtyřech letech provozu

hubby () okres Znojmo
07. 07. 2009

Po naprosté spokojenosti s Avensisem D4-D, kterého máme v rodině, jsem se rozhodl vyzkoušet sportovní sedan od Hondy. Hledal jsem něco co bude mít dobrou spotřebu a solidní výkon.

Recenze uživatelů
hubby () okres Znojmo
07. 07. 2009
Aktuality

Jak jezdí první Porsche s "nafťákem"?

iHNED
06. 07. 2009

Z hlediska trhu je automobil, o němž dnes bude řeč, jen dalším velkým SUV (pseudoterénní vozy pro volnočasové aktivity) s luxusní značkou na kapotě.Pro svého výrobce je však Cayenne Diesel historický milník, prolomené tabu. Jde o vůbec první porsche s naftovým motorem, nepočítáme-li zemědělské traktory z 50. a 60. let.

Aktuality
iHNED
06. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Opel Omega 2,5TD CD Caravan
Recenze uživatelů

Opel Omega 2.0i automat - jaký je po dvanácti letech?

Vratislav Žák (31) Pardubice-Studánka
06. 07. 2009

Náhon na zadek, samosvorný diferenciál (dodávaný pouze s automatem) a tlačítko Sport - driftovat se dá jedna radost.

Recenze uživatelů
Vratislav Žák (31) Pardubice-Studánka
06. 07. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Honda Accord 2.0-16V
Recenze uživatelů

Honda Accord - jak jezdí po 460 tis.km?

Tom (30) Ostrava
02. 07. 2009

V roce 2002 jsem se rozhodl prodat svou starou Hondu Prelude 2.0 z roku 1988 a pořídit něco většího a mladšího.

Recenze uživatelů
Tom (30) Ostrava
02. 07. 2009
Recenze uživatelů

Renault Espace - i jedenáct let staré auto může sloužit

Martin Novotný () Beroun-Závodí
01. 07. 2009

Cena odpovídala momentálním možnostem. Ještě než jsem se stačil rozkoukat, odešla vodní pumpa a ukazatel rychlosti.

Recenze uživatelů
Martin Novotný () Beroun-Závodí
01. 07. 2009
Poradna

Koupit ojetinu s dieselovým nebo benzínovým motorem?

Daniel Dvorský
01. 07. 2009

DotazDobrý den,ve vašich článcích bylo už několikrát zmíněno, že dieselový motor je výhodný pro uživatele, který najede cca 30 tis.km/rok. Porovnání výhodnosti je vypočítáváno na novém autě a zahrnuje se pouze vyšší pořizovací hodnota auta s dieselovým motorem.Jak je to ale u ojetého auta? Čím je auto starší, tím se snižuje hodnota a zároveň se snižují rozdíly v kupní ceně mezi dieselem a spalovacím motorem (zážehovým, poz. redakce). Na druhé straně ale vstupují do hry další náklady na údržbu, některé součást se musí vyměnit, dieselová auta mají také obvykle víc najeto.Jak vychází porovnání výhodnosti diesel - spal. motor u auta, které má najeto 150 tis. km, 5 -10 let starého, pro kupujího, který najede cca 5 tis. km/rok?děkuji za odpověď,Miroslav Fiala

Poradna
Daniel Dvorský
01. 07. 2009
Aktuality

BMW řady 7 - Pohled do budoucnosti

iHNED
30. 06. 2009

Nová řada 7 od BMW napovídá, co všechno budou umět obyčejná auta.

Aktuality
iHNED
30. 06. 2009
Recenze uživatelů

Nissan Micra - hodnocení po devíti letech

Josef Brandejs (55) Zábřeh
29. 06. 2009

Vůz Nissan Micra 1.0 užívala zejména manželka a to z důvodu jednoduchého ovládání. Převodovka CVT pracovala naprosto spolehlivě a bez sebemenších závad.

Recenze uživatelů
Josef Brandejs (55) Zábřeh
29. 06. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volvo S90
Recenze uživatelů

Volvo S90 - jak jezdí po 255 tis. km?

Jan Hnilička (30) Otrokovice
26. 06. 2009

Vůz jsem zakoupil před 4 lety. Byl vyroben v říjnu 1997. Najeto měl tehdy kolem 210000 km. Sloužil jako firemní vůz s já jsem nyní jeho třetím majitelem.

Recenze uživatelů
Jan Hnilička (30) Otrokovice
26. 06. 2009
Recenze uživatelů

Alfa Romeo 156 - majitel hodnotí provoz po dvou letech

Radek Dvořák (30) okres Brno-město
25. 06. 2009

Nebyla úplně bez chyby, měla trochu promáčklé pravé přední dveře a na kapotě byla rýha od nějakého závistivce. Ale jela super a nakonec jsem ji vzal se slevou 10 tisíc Kč.

Recenze uživatelů
Radek Dvořák (30) okres Brno-město
25. 06. 2009
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: BMW Řada 3 e 46 touring
Recenze uživatelů

BMW 320d - první dojmy spokojeného majitele

Martin (28) okres Kroměříž
23. 06. 2009

Když jsem si před nedávnem četl zkušenosti uživatelů zde na TipCars.com, zaujal mě jeden pán, který nebyl spokojen s vozem BMW e46 320d. Proto jsem se rozhodl, že musím reagovat a tak trochu i oponovat.

Recenze uživatelů
Martin (28) okres Kroměříž
23. 06. 2009