Peugeot 406 - jak slouží po 180 tis. km?
Já, jako správný auto-puberťák holduji velkým hodnotám krouťáku a trojciferným číslům kilowatů...takže těch 155Nm a 109,5 francouzských koní mě na začátku spíše znechutilo.
Dacia Logan - první postřehy majitele
Pro takový typ provozu, jako je na Ukrajině, je Dacia Logan prima auto. Tady v Čechách bych si ho ale asi nepořídil, i když se mi designově celkem líbí.
Renault Koleos - Z Korey až do Evropy
Francouzský design, japonská technika a korejská výroba. První SUV od Renaultu by mohlo být nadnárodně průměrné. Ale není.
Majitel Škody Octavia: Pokud vám ji neukradnou, slouží
Oktávka 1,6 sloužila majiteli 100 000 km perfektně, každodenní 50-ti kilometrové jízdy za prací zvládla s přehledem. Bohužel, pohádkový příběh má nešťastný konec...
Majitel Nissanu Primera P11 - měl jsem smůlu na kus
Koupil doporučovanou Primeru P11 a dopadl jak sedlák u Chlumce... Trpká zkušenost s koupí vozu ve velkém autobazaru potkala dnešního pisatale. Auto fungovalo skvěle, ovšem jen prvních 1000 km.
Vzpomínka majitele: Škoda 100
Pojďte si dnes zavzpomínat s hrdým majitelem Škody 100 na staré dobré časy...
Škoda Octavia II TDI PD 77 kW - první dojmy majitele
Po dobrých zkušenostech s malou fabií se náš čtenář rozhodl pro větší octavii druhé generace. Jaké jsou jeho první dojmy? Potvrdí i u příznivce značky svou dobrou pověst?
Peugeot 205 D - spolehlivé auto jsem si nejprve musel vyrobit
Ahoj všichni vyznavači značky Peugeot, jistě bylo o Peugeotu 205 napsáno spoustu, proto se to zkusím podat trošku méně odborně. Prostě popíšu všechny radosti a starosti s tímto vozem, které mě potkaly.
Škoda Octavia 1.8T 20V - nebojte se automatu
Před tímto autem jsem měl vždy manuální řazení, teď používám automat. Měl jsem z něj strach, ale jízda je opravdu pohoda, řadí bez problémů.
Daewoo Leganza - zkušenosti po 40 000 km
Jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se korejcem nesvezli a je to pro ně automaticky vrak, a pak ti druzí, kteří zjistili, že je i v Koreji dovedou udělat normální auto. Patřím do druhé skupiny.
Škoda Octavia 1,9 TDI - první dojmy z osm let starého auta
S populární Oktávkou je majitel spokojen, až na poruchu, která mu pěkně zavařila. Dle uživatele je tato závada klasika koncernu VW a výrobce by měl předepisovat preventivní výměnu.
Škoda Fabia 1.2 HTP - zachránila mi život
Fabia je hodně dobré auto. Když si sednete třeba do clia nebo jiných vozů té doby, ihned cítíte rozdíl. Ve fabii se i přes vnější rozměry cítíte jako v autě.
Škoda Fabia 1.2 HTP - zkušenosti po třech letech
Fabii jsem pořídil jako auto na dojíždění do práce, ale po krátké době jsem je nechal manželce a sám si pořídil auto jiné. Po více než třech letech provozu přichází čas na změnu a tak hodnotím.
Jaký je Fiat Brava z roku 1999?
S Fiatem Brava panuje velká spokojenost, problém ale může nastat při koupi nového autorádia. A jak uvádí majitel, stokoňová jedna šestka pod kapotou zatopí i BMW!
Nissan Primera - jaký je po osmi letech?
Nevtíravá elegance, sportovní švih a jistota v každé zatáčce. Takový je podle jeho majitele Nissan Primera druhé generace po faceliftu, pro znalce p11c/144.
Ford S-MAX - první dojmy majitele
Po měsíci jeho užívání bych se s vámi rád podělil o mé čerstvé zkušenosti. Původně jsem chtěl nový model mondea v kombíku, ale jak jsem uviděl kufr S-Maxu, bylo rozhodnuto.
Pracovní combi pro nastávající rodinu
DotazDobrý den,uvažujeme o novém autě a jelikož čekáme rodinu, mělo by se jednat o combi. Jezdím autem i pracovně (cca 5tis km/měsíc), takže by to mělo být rozhodně spolehlivé a úsporné auto. Cena kolem 400tis - přemýšlel jsem o Octavii II, popř. Mazda 6, nebo Peugeot 407 SW, nicméně v posledních dnech dosti uvažuji i o Kia Ceed SW. Můžete poradit co do spolehlivosti, úspornosti provozu a motorizaci?Díky moc za radu.Petr Ledvinka
Toyota Yaris Verso - je super, říká uživatel
Tři roky těžké služby yarisu verso prověřily jeho kvality. Uživatel, který jej ani trochu nešetřil, na něj přesto pěje samou chválu i po 120 tisících kilometrech. Opravdu se není u této toyoty čeho obávat?
Jaký je čtrnáct let starý Opel Omega 2,5TD Caravan?
Pro mne je praktičtější než mé předchozí novější vozy, které stály několikrát více a takový komfort a praktičnost nenabídnou. Pouze škoda motoru, který u omegy není tak živý.