TipCars Magazín
Recenze uživatelů

Peugeot 406 - jak slouží po 180 tis. km?

Mihál (30) nerozhoduje
12. 01. 2009

Já, jako správný auto-puberťák holduji velkým hodnotám krouťáku a trojciferným číslům kilowatů...takže těch 155Nm a 109,5 francouzských koní mě na začátku spíše znechutilo.

Recenze uživatelů
Mihál (30) nerozhoduje
12. 01. 2009
Recenze uživatelů

Dacia Logan - první postřehy majitele

HoNZA (34) Česká republika
08. 01. 2009

Pro takový typ provozu, jako je na Ukrajině, je Dacia Logan prima auto. Tady v Čechách bych si ho ale asi nepořídil, i když se mi designově celkem líbí.

Recenze uživatelů
HoNZA (34) Česká republika
08. 01. 2009
Testy

Renault Koleos - Z Korey až do Evropy

iHNED
07. 01. 2009

Francouzský design, japonská technika a korejská výroba. První SUV od Renaultu by mohlo být nadnárodně průměrné. Ale není.

Testy
iHNED
07. 01. 2009
PORADNA: Škoda Octavia - benzinové, nebo dieselové turbo?
Recenze uživatelů

Majitel Škody Octavia: Pokud vám ji neukradnou, slouží

stav.Knížek Antonín (66) okres Karlovy Vary
06. 01. 2009

Oktávka 1,6 sloužila majiteli 100 000 km perfektně, každodenní 50-ti kilometrové jízdy za prací zvládla s přehledem. Bohužel, pohádkový příběh má nešťastný konec...

Recenze uživatelů
stav.Knížek Antonín (66) okres Karlovy Vary
06. 01. 2009
Recenze uživatelů

Majitel Nissanu Primera P11 - měl jsem smůlu na kus

pavlos () okres Ostrava
02. 01. 2009

Koupil doporučovanou Primeru P11 a dopadl jak sedlák u Chlumce... Trpká zkušenost s koupí vozu ve velkém autobazaru potkala dnešního pisatale. Auto fungovalo skvěle, ovšem jen prvních 1000 km.

Recenze uživatelů
pavlos () okres Ostrava
02. 01. 2009
Recenze uživatelů

Vzpomínka majitele: Škoda 100

Škoda 100 () Ostrava
31. 12. 2008

Pojďte si dnes zavzpomínat s hrdým majitelem Škody 100 na staré dobré časy...

Recenze uživatelů
Škoda 100 () Ostrava
31. 12. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Octavia II TDI PD 77 kW - první dojmy majitele

Viktor (41) nerozhoduje
18. 12. 2008

Po dobrých zkušenostech s malou fabií se náš čtenář rozhodl pro větší octavii druhé generace. Jaké jsou jeho první dojmy? Potvrdí i u příznivce značky svou dobrou pověst?

Recenze uživatelů
Viktor (41) nerozhoduje
18. 12. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Peugeot 205 5dverovy hatchback
Recenze uživatelů

Peugeot 205 D - spolehlivé auto jsem si nejprve musel vyrobit

Martin (26) Týnec nad Sázavou
17. 12. 2008

Ahoj všichni vyznavači značky Peugeot, jistě bylo o Peugeotu 205 napsáno spoustu, proto se to zkusím podat trošku méně odborně. Prostě popíšu všechny radosti a starosti s tímto vozem, které mě potkaly.

Recenze uživatelů
Martin (26) Týnec nad Sázavou
17. 12. 2008
PORADNA: Škoda Octavia - benzinové, nebo dieselové turbo?
Recenze uživatelů

Škoda Octavia 1.8T 20V - nebojte se automatu

Libor (27) Olomouc
16. 12. 2008

Před tímto autem jsem měl vždy manuální řazení, teď používám automat. Měl jsem z něj strach, ale jízda je opravdu pohoda, řadí bez problémů.

Recenze uživatelů
Libor (27) Olomouc
16. 12. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Daewoo Leganza 2,0i 16V CDX
Recenze uživatelů

Daewoo Leganza - zkušenosti po 40 000 km

XIDEX (21) Praha 4-Háje
15. 12. 2008

Jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se korejcem nesvezli a je to pro ně automaticky vrak, a pak ti druzí, kteří zjistili, že je i v Koreji dovedou udělat normální auto. Patřím do druhé skupiny.

Recenze uživatelů
XIDEX (21) Praha 4-Háje
15. 12. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Škoda Octavia 1.8T 20V
Recenze uživatelů

Škoda Octavia 1,9 TDI - první dojmy z osm let starého auta

Spiderman () Olomoucký kraj
11. 12. 2008

S populární Oktávkou je majitel spokojen, až na poruchu, která mu pěkně zavařila. Dle uživatele je tato závada klasika koncernu VW a výrobce by měl předepisovat preventivní výměnu.

Recenze uživatelů
Spiderman () Olomoucký kraj
11. 12. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Fabia 1.2 HTP - zachránila mi život

Honza () nerozhoduje
10. 12. 2008

Fabia je hodně dobré auto. Když si sednete třeba do clia nebo jiných vozů té doby, ihned cítíte rozdíl. Ve fabii se i přes vnější rozměry cítíte jako v autě.

Recenze uživatelů
Honza () nerozhoduje
10. 12. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Fabia 1.2 HTP - zkušenosti po třech letech

HoNZA (34) nerozhoduje
09. 12. 2008

Fabii jsem pořídil jako auto na dojíždění do práce, ale po krátké době jsem je nechal manželce a sám si pořídil auto jiné. Po více než třech letech provozu přichází čas na změnu a tak hodnotím.

Recenze uživatelů
HoNZA (34) nerozhoduje
09. 12. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Fiat Brava 16 16V 100K
Recenze uživatelů

Jaký je Fiat Brava z roku 1999?

Zdeněk Havíř (23) Olešínky
04. 12. 2008

S Fiatem Brava panuje velká spokojenost, problém ale může nastat při koupi nového autorádia. A jak uvádí majitel, stokoňová jedna šestka pod kapotou zatopí i BMW!

Recenze uživatelů
Zdeněk Havíř (23) Olešínky
04. 12. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Nissan Primera P11c 144
Recenze uživatelů

Nissan Primera - jaký je po osmi letech?

Headup () nerozhoduje
03. 12. 2008

Nevtíravá elegance, sportovní švih a jistota v každé zatáčce. Takový je podle jeho majitele Nissan Primera druhé generace po faceliftu, pro znalce p11c/144.

Recenze uživatelů
Headup () nerozhoduje
03. 12. 2008
Recenze uživatelů

Ford S-MAX - první dojmy majitele

Aleš (30) nerozhoduje
01. 12. 2008

Po měsíci jeho užívání bych se s vámi rád podělil o mé čerstvé zkušenosti. Původně jsem chtěl nový model mondea v kombíku, ale jak jsem uviděl kufr S-Maxu, bylo rozhodnuto.

Recenze uživatelů
Aleš (30) nerozhoduje
01. 12. 2008
Poradna

Pracovní combi pro nastávající rodinu

David Hrdlička
28. 11. 2008

DotazDobrý den,uvažujeme o novém autě a jelikož čekáme rodinu, mělo by se jednat o combi. Jezdím autem i pracovně (cca 5tis km/měsíc), takže by to mělo být rozhodně spolehlivé a úsporné auto. Cena kolem 400tis - přemýšlel jsem o Octavii II, popř. Mazda 6, nebo Peugeot 407 SW, nicméně v posledních dnech dosti uvažuji i o Kia Ceed SW. Můžete poradit co do spolehlivosti, úspornosti provozu a motorizaci?Díky moc za radu.Petr Ledvinka

Poradna
David Hrdlička
28. 11. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: TOYOTA Yaris VERSO
Recenze uživatelů

Toyota Yaris Verso - je super, říká uživatel

Tom (33) Plzeň
26. 11. 2008

Tři roky těžké služby yarisu verso prověřily jeho kvality. Uživatel, který jej ani trochu nešetřil, na něj přesto pěje samou chválu i po 120 tisících kilometrech. Opravdu se není u této toyoty čeho obávat?

Recenze uživatelů
Tom (33) Plzeň
26. 11. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Opel Omega 2,5TD CD Caravan
Recenze uživatelů

Jaký je čtrnáct let starý Opel Omega 2,5TD Caravan?

Kovar () Kostelec nad Orlicí
25. 11. 2008

Pro mne je praktičtější než mé předchozí novější vozy, které stály několikrát více a takový komfort a praktičnost nenabídnou. Pouze škoda motoru, který u omegy není tak živý.

Recenze uživatelů
Kovar () Kostelec nad Orlicí
25. 11. 2008