Volkswagen Golf III. - vyhrály nízké náklady na provoz
Na třináctiletém Golfu III vyzdvihuje jeho uživatel hlavně vznětový motor, který stále pracuje na výbornou. Občas ale stávkuje elektrické střešní okno nebo samovolně spadlo okénko zadních bočních dveří.
Prvních 16 tis. km s novou Mazdou6
Když jsem se rozhodoval pro další auto, po představení nové Mazdy6 jsem měl jasno.
Volkswagen Golf III 1,9 TDI - jezdí i po patnácti letech
Auto vyrobené roku 1994 jsem zakoupil v listopadu 2005 za 68 000 Kč. Cena byla nižší než u jiných srovnatelných vozů v té době, ale bylo jasné proč. Stav vozu neodpovídal počtu najetých km dle tachometru (135 000km), což ale je v ČR naprosto normální.
Opel Vectra A - jakou je ojetinou?
DotazDobrý den,Chci si koupit Opel Vectra A s benzinovým motorem 1.6. Chci Vás poprosit o radu, zda je to dobrá koupě, závady na tomto motoru a celkově, jestli je to dobrý automobil.Předem díky za odpověď.
Volkswagen Golf R32 - poslední úder
Pátá generace Golfu je pomalinku na odchodu, přesto právě teď zažívá díky slevám zlaté časy. Komu nestačil běžný Golf, mohl sáhnout po třech ostřejších verzích. Nám se do rukou dostala ta nejostřejší. Jak dopadla?
Fiat Stilo 1,8 Dynamic - spokojenost i po pěti letech
Vozidlo mám, dá se říci v plné výbavě, chybí mi jen xenony a střešní okno. Mám i ConectNav+., veškeré elektronické systémy, tempomat, atd. Jedinný problém, který se vyskytoval a to hned od koupi novéh
Cadillac CTS - Origami na kolech
Dokáže nový Cadillac CTS narušit německou hegemonii na trhu luxusních sedanů střední třídy?
Hyundai Elantra se neztratí ani v Kanadě
Modely některých automobilek se dají označit slovem "globální". Známe je v České republice, vídáme je našich nejlbližších sousedů a potkáváme je i na dovolené v Evropě. Náš čtenář se však podělil o své zkušenosti z Hyundaiem Elantra až z Kanady.
Majitel Citroënu C5 - kdo se nesveze, nikdy nepochopí
C5 se mně líbila už od uvedení na trh, ale nikdy jsem nechápal, jak si někdo může koupit auto dražší než passat a pak ho prodávat za směšnou cenu.
Nissan Primera P11/D30 - zkušenosti po roce
Čtenář se nechal inspirovat články na portálu TipCars.com k nákupu Nissanu Primera P11. Jak je s automobilem spokojený po roce jeho provozu?
Ford Probe GT- jaký je pod dvaceti letech?
Ford Probe je sportovní auto, a proto je potřeba důkladná prohlídka před případnou koupí. Několik užitečných rad, na co si dát pozor, poskytuje v této Zkušenosti majitel červeného kupé.
Peugeot 405 MI16 je silný i po letech
Automobil jsem koupil od staršího pána, jenž byl prvním majitelem. Vůz byl zakoupen přes Tuzex v roce 1989 za 280 000 Kčs. Od začátku na něm nebyla vedena nějaka zvláštní udržba, mimo té zakladní (vyměna oleje, destiček...).
Renault Scénic II - bezproblémový sluha pro každý den
Renault Scénic II jsem koupil v roce 2007 jako 3letý s najetými 50 000 km. Jedná se o 1,9 dCi 88 kW, 6stupňová převodovka, výbava Lux/Privilége, r. v. 2003, koupený od prvního majitele (koupeno v ČR v roce 2004, servisováno v autorizovaném servisu v ČR).
Porsche 911 jde vlastní cestou
Sešlápněte příjemně tuhý pravý pedál a 911 vyrazí vstříc horizontu s autoritou hodnou dvakrát dražších supersportů. Prakticky od volnoběhu můžete počítat s hladkým zátahem, nicméně akcelerace nabývá na intenzitě spolu s otáčkami.
Alfa Romeo 33 z roku 1991 - vtip nebo výhodná koupě?
Když jsem začátkem roku 2006 sháněl nějaký sportovní hatchback, s malou spotřebou a slušnou dynamikou motoru, napadla mě Alfa Romeo 33.
Opel Astra G Caravan - vyhovuje mu rodinná jízda
Opla jsem koupil náhodou v jednom velkém a kdysi často medializovaném bazaru. Prodávající nás upozornil na prasklý vlnovec výfuku (ve skutečnosti to byly svody, na to jsem přišel až doma).
Jak slouží Ford Mondeo po 220 tis. km?
Přes tři roky užívání a najetých více jak 200 tis. km. Dle zkušeností majitele vyjde nákladovostní poměr na ujetý kilometr mnohem lépe, než na manželčině Škoda OCTAVIA II Combi 1,6 FSI Automat 2005.
BMW 330i - jak jezdí po osmi letech?
Osmileté sportovní BMW, zkušenost s najetými 60-ti tisíci kilometry za dva roky a nakonec celkový souhrn závad. Jaký je verdikt uživatele? „BMW mě přesvědčilo o svých kvalitách… “
Prvních 23 tis. km s novou Imprezou
Vzhledem k tomu že o nové impreze zde ještě nebylo pořádně napsáno nic, rozhodl jsem se vám přinést několik postřehů z osmiměsíčního provozu a najetých 23 000 km.