TipCars Magazín
Recenze uživatelů

Toyota Avensis 2,0 TD - bez problémů i po 200 tis. km.

Redakce TipCars.com
31. 07. 2008

Tento vůz jsem si zakoupil v červnu roku 2003 náhodou, přímo na burze v Nizozemí, kam jsem si původně přijel pro Škodu Octavia 1,9 TDi.

Recenze uživatelů
Redakce TipCars.com
31. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Seat Cordoba Sedan
Recenze uživatelů

Seat Cordoba: první postřehy uživatele

Pospa (21) Prostějov
30. 07. 2008

„Je to unikátní vůz s unikátními vlastnostmi a v této cenové kategorii jsem nemohl koupit lépe.“ Tak popisuje originální Seat Cordoba v úpravě GT jeho uživatel. Silný motor, nízká spotřeba a zatím žádné problémy.

Recenze uživatelů
Pospa (21) Prostějov
30. 07. 2008
Recenze uživatelů

Jak jezdí Peugeot Partner po 80 tis. km.?

Mirek (36) Olomouc
30. 07. 2008

Trable s novým Peugeotem Partner začaly už týden po koupi. Do vozu zatékalo po obou stranách předního skla. A aby tomu nebylo málo, přišla zima, a náhradní přední sklo prasklo.

Recenze uživatelů
Mirek (36) Olomouc
30. 07. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Octavia 1,9 TDI - jaká je po jedenácti letech provozu?

Petr Chania (28) Praha
29. 07. 2008

Jedněmi milovaná, jinými zatracovaná. Škoda Octavia Combi TDI 66 kW očima uživatele, který ji zakoupil jako ojetou a jezní s ní už tři roky. Co na ni říká? "Při technické kontrole mechanici zjisili, že auto nepatří na silnici!"

Recenze uživatelů
Petr Chania (28) Praha
29. 07. 2008
Poradna

Octavia, Bora, Passat - co je nejlepší kombi?

Daniel Dvorský
25. 07. 2008

DotazDobrý denchtěl bych Vás poprosit o radu při koupi auta pro 4-člennou rodinu. Mám vytipované 3 kombíky. Škoda Octavia - VW Bora - VW Passat. Cena do 170.000Kč. Prosím poraďte jaký rok výroby, motor a palivo.Děkuji za radu.S pozdravem David Suchý

Poradna
Daniel Dvorský
25. 07. 2008
Recenze uživatelů

Kia Carens 2.0 CRDi - po dvou letech zatím spokojenost

iFlee (28) Praha
24. 07. 2008

„Jako rodinné auto je prostě super“, hodnotí v dnešní Zkušenosti Kiu Carens její uživatel. Korejské MPV zatím šlape jako hodinky, i když jedna malá moucha se přece jen našla…

Recenze uživatelů
iFlee (28) Praha
24. 07. 2008
Recenze uživatelů

Nissan Almera Tino po čtyřech letech provozu

Tomáš Elbert (59) Praha - Krč
23. 07. 2008

Almera Tino je rodinným vozem a kdekdo by jej odsoudil pro klidnou jízdu s dětmi. Jak však píše autor této Zkušenosti uživatele, je to „držák“ nejen co do spolehlivosti, ale i co do jízdních vlastností.

Recenze uživatelů
Tomáš Elbert (59) Praha - Krč
23. 07. 2008
Recenze uživatelů

Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech

Kylie Thiele (38) Praha
22. 07. 2008

Pokud považujete za etalon střední třídy VW Passat, může vám dnešní Zkušenost poopravit názor. Její autorka odvážně srovnává Passat s Citroenem C5 a francouzský zástupce jasně vítězí…

Recenze uživatelů
Kylie Thiele (38) Praha
22. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: HONDA FR-V 2.0 i-VTEC
Recenze uživatelů

Honda FR-V 2.0 i-VTEC - jaká je po roce a půl užívání?

Konrad (37) Praha
21. 07. 2008

Velká výhoda Hondy FR-V spočívá ve vnitřním prostoru pro 6 cestujících bez omezení velikosti kufru. A zajímavé využití prostředního předního sedadla objevila i manželka uživatele…

Recenze uživatelů
Konrad (37) Praha
21. 07. 2008
Poradna

Jaké rodinné kombi s dieselem?

David Hrdlička
18. 07. 2008

DotazDobrý den, prosím o radu při výběru rodinného vozu-combi. Rozhodujeme se mezi: Citroen C5 s motorem HDI, Octavií 1,9TDI, VW Bora 1,9TDI a Fiat Stilo 1,9JTI v cenové relaci kolem 200 tis.Kč.  Děkuji za odpověď,René

Poradna
David Hrdlička
18. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volkswagen Passat B5
Recenze uživatelů

Volkswagen Passat po deseti letech

Martin (26) Jeseník
17. 07. 2008

Passat s šestiválcem pod kapotou o výkonu 142 kW. Už tyto údaje jistě zvyšují hladinu adrenalinu v krvi u řidičů se závodním srdcem. Ale pozor, dle majitele se vydejte spíše na dálnici než na klikatou okrsku…

Recenze uživatelů
Martin (26) Jeseník
17. 07. 2008
Recenze uživatelů

Toyota Hiace - jaké jsou zkušenosti uživatele?

martin () nerozhoduje
17. 07. 2008

Chtěl bych se podělit o zkušennosti s provozem automobilu Toyota Hi-Ace, o kterém jsem do této doby nikde žádnou recenzi nenašel...

Recenze uživatelů
martin () nerozhoduje
17. 07. 2008
Recenze uživatelů

Citroën Xantia - jak slouží po osmi letech?

Pavel (25) nerozhoduje
16. 07. 2008

Ke xantii obecně jsem se dostal náhodou - ve vypůjčeném voze jsem absolvoval jako řidič asi 500 km po českých silnicích. Do té doby jsem s maximální spokojeností provozoval VW Golf TDI a neměl potřebu měnit...

Recenze uživatelů
Pavel (25) nerozhoduje
16. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Toyota Avensis 2.0 SOL LPGi
Recenze uživatelů

Toyota Avensis - přehled nákladů za deset let provozu

Jarek Ulman (34) Královéhradecký kraj
14. 07. 2008

Ceny paliv vystoupaly do nadměrných výšek, a tak přijde vhod Zkušenost uživatele s vozem předělaným na LPG. Avensis potvrzuje japonskou kvalitu, ale vyplatí se instalace pohonu LPG?

Recenze uživatelů
Jarek Ulman (34) Královéhradecký kraj
14. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volkswagen Passat
Recenze uživatelů

Volkswagen Passat - palubní desku mi podložili kartonem

Martin () Hlavní město Praha
10. 07. 2008

Passata už nebudu měnit a dojezdím ho. Podobné auto se stejnou výbavou bych za podobné peníze nesehnal. Přesedlal jsem do něj ze Škody Fabia, což byl zážitek srovnatelný s výstupem na Mt. Everest...

Recenze uživatelů
Martin () Hlavní město Praha
10. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Saab 9-5 2,0 LPT 110kw
Recenze uživatelů

Saab 9-5 - zkušenosti po deseti letech

Lukáš Konečný () Frýdlant nad Ostravicí
09. 07. 2008

Tento text je doplňením mého článku o Saabu 9-5 z Listopadu 2007. Mezi listopadem 2007 a dubnem 2008 caab najel dalších cca 17 000 km, a tak doplňuji pár nových poznatků.

Recenze uživatelů
Lukáš Konečný () Frýdlant nad Ostravicí
09. 07. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Ford Escort Combi 1,6 16V
Recenze uživatelů

Deset let starý Ford Escort - zlatá střední cesta

Josef (28) České Budějovice 3
09. 07. 2008

Přešla léta, přišlo dítě, a změnily se priority. Mladická nerozvážnost a honba za objemy a výkony byla vystřídána racionální úvahou, z níž mi vyplynula následující nákupní kritéria : combi, s klimatizací, obsah benzín do 1850 ccm, cena do 100 tisíc Kč.

Recenze uživatelů
Josef (28) České Budějovice 3
09. 07. 2008
Recenze uživatelů

Fiat Talento - už slouží přes dvacet let

Husánik Jozef (40) Lhotka
08. 07. 2008

Naftový dříč a pomocník s najetými 426 000 kilometry, to je Fiat Talento v dnešní Zkušenosti uživatele. A co o něm píše majitel?: „Zbožňuji mého dědečka ropáka!“

Recenze uživatelů
Husánik Jozef (40) Lhotka
08. 07. 2008
Recenze uživatelů

Nissan Primera SLX - slouží i po patnácti letech

Michal (26) Ústecký kraj
03. 07. 2008

Pověst spolehlivých aut japonských značek potvrzuje Zkušenost uživatele s Nissanem Primera. Motor 1.6 však není žádný sportovec, vhodnější pro Primeru bude zřejmě větší dvoulitr.

Recenze uživatelů
Michal (26) Ústecký kraj
03. 07. 2008