TipCars Magazín
Recenze uživatelů

Peugeot 206 SW - zkušenosti po 130 tis. km.

Jaroslav Cibulka () Plzeňský kraj
05. 02. 2008

Auto pro důchodce nebo lidi kterým nevadí, když budou každou chvilku v servisu. Průměrné jízdní vlastnosti (zkažené hlavně chováním ABS a jízdou s trošku naloženým kufrem).

Recenze uživatelů
Jaroslav Cibulka () Plzeňský kraj
05. 02. 2008
Testy

KIA Cee´d SW - je základní motor úsporný?

Petr Šikl
04. 02. 2008

V nižší střední třídě se v loňském roce odehrávala nejedna bitva. Velmi dobře zní vyšla automobilka Kia, která dokázala prodat přes dva tisíce Cee´dů. Posilou v závěru roku se stala verze SportyWagon a nás zajímalo, zda je toto kombi úsporné ve spojením se základním motorem.

Testy
Petr Šikl
04. 02. 2008
Aktuality

VW v Rusku: Jahn má co dohánět

iHNED
02. 02. 2008

Ruský trh je pro automobilky rájem. Rusové bohatnou a první položkou na seznamu jejich nákupů je auto. Loni za nové vozy utratili 53,4 miliardy dolarů, o 67 procent více než předloni.

Aktuality
iHNED
02. 02. 2008
Poradna

Škoda Octavia 4x4 nebo Subaru Legacy - koho vybrat?

Petr Šikl
01. 02. 2008

Čtenář se na nás obrátil s netradiční prosbou. Vybral si pro firemní účely Subaru Legacy, které má před svým šéfem prosazujícím Škodu Octavii obhájit.

Poradna
Petr Šikl
01. 02. 2008
Recenze uživatelů

Peugeot 106 - zkušenosti řidičky po třech letech

pet () Středočeský kraj
01. 02. 2008

Tohle auto jsem si koupila bourané - byla ohnutá zadní náprava. Těžko říct, zda některé další poruchy na autě jsou bežnými nedokonalostmi modelu či následky nemalé bouračky původního majitele.

Recenze uživatelů
pet () Středočeský kraj
01. 02. 2008
Aktuality

V Sasku připravují nový trabant

iHNED
31. 01. 2008

Dlouho ohlašovaný plán na vzkříšení legendárního východoněmeckého vozítka Trabant získává hmatatelné kontury.

Aktuality
iHNED
31. 01. 2008
Poradna

Peugeot 406 nebo Mercedes C - co koupit?

David Hrdlička
31. 01. 2008

DotazDobrý den! Rozhoduji se mezi koupí Peugeotu 406 HDI a Mercedesu C220 Cdi, oba jsou rok 99 -00. Na Vašich stránkách jsem o těchto autech už něco přečetl, ale přece jen, ten Mercedes je automat a to mě trochu odrazuje.Co by jste mi poradili, resp. na co si dát pozor.

Poradna
David Hrdlička
31. 01. 2008
Testy

Hyundai i30 1,6 CRDi - dožene premianty?

Petr Šikl
31. 01. 2008

Historie se opakuje. Co platilo v devadesátých letech pro japonského automobilky, to v současnosti platí pro ty korejské. Ty dobývájí starý kontinent a nezastaví se ani před důležitými trhy.

Testy
Petr Šikl
31. 01. 2008
Aktuality

Při testech ve Švédsku selhaly Fabii Combi brzdy

iHNED
30. 01. 2008

Při testech ve Švédsku se objevil problém s brzdami u nového modelu Škoda Fabia Combi. Auta testovali švédští motorističtí novináři před uvedením nových modelů na švédský trh o tomto víkendu. Škoda Auto s brzdami podle vyjádření svého švédského mluvčího ovšem nic podnikat nebude.

Aktuality
iHNED
30. 01. 2008
Aktuality

Toyota se vyhoupla na automobilový trůn

iHNED
30. 01. 2008

Na světový automobilový trůn se loni poprvé v historii vyhoupla japonská Toyota Motor. Podle včera zveřejněných údajů vyrobila téměř 9,5 milionu aut, o 5,3 procenta více než v roce 2006.

Aktuality
iHNED
30. 01. 2008
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: TOYOTA COROLLA sol.
Recenze uživatelů

Toyota Corolla D4-D - zatím spokojenost

Trávníček Bedřich (23) Šumperk
30. 01. 2008

Vzhledem k tomu, že se jedná teprve o mé druhé auto, je TOYOTA tím lepším co jsem vlastnil. Corollu nebylo s tímto motorem jednoduché sehnat - není jich tu mnoho.

Recenze uživatelů
Trávníček Bedřich (23) Šumperk
30. 01. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Fabia 1,9 SDI - zkušenosti po třech letech

Aleš Šec (31) Hlavní město Praha
30. 01. 2008

Škodu Fabii 1,9 SDI r.v. 2001 jsem zakoupil v bazaru. Auto mělo najeto 135 000 km a ty byly doloženy i servisní knihou. První svezení bylo super, nic nemlátilo, motor hezky běžel a spotřeba na PC byla 4,5 l na 100 km.

Recenze uživatelů
Aleš Šec (31) Hlavní město Praha
30. 01. 2008
Recenze uživatelů

Citroën Saxo pohledem důchodce

Týř Václav (65) Ústecký kraj
29. 01. 2008

Vůz jsem koupil hlavně pro manželku, která měří 155 cm. Já stále ještě používám Škodu Forman, protože potřebuji větší auto a tažné pro přívěs.

Recenze uživatelů
Týř Václav (65) Ústecký kraj
29. 01. 2008
Poradna

Peugeot 206 - jaký motor zvolit?

David Hrdlička
29. 01. 2008

DotazDobrý den.Váhám s výběrem ojetého vozidla pro manželku. Určitě by se mělo jednat o vozidlo menších rozměrů, které je určeno do městského provozu (Praha), ale dokáže si poradit i se zledovatělými a zasněženými silnicemi venkova. V mém dosavadním výběru zatím z hlediska designu, výkonu a jízdních vlastností vítězí Peugeot 206, 1.4 a 1,9 HDI. Dieselový motor preferuji zejména s ohledem na spotřebu. Co se týká investice myslím, že jsme ochotni do nákupu investovat cca do 150 tis., Kč. Zkušenost zatím ukazuje, že vozidla v této cenové hladině zakoupená v ČR a s pravděpodobně neupraveným tachometrem mají najeto tak kolem 100 tis. km, vozidla, která jsou kolem 30 - 60 tis. Kč jsou většinou z dovozu, kde předpokládám bouračky a jiné úpravy. Myslíte, že můj výběr značky a typu je správný? Lehce jsme zavadili i o Renault Clio a Ford Fiesta, ale myslím, že Peugeot je ta nejlepší volba. DěkujiIng. Vladimír Růžička

Poradna
David Hrdlička
29. 01. 2008
Poradna

BMW 530d nebo VW Passat 2.0 TDI - co vybrat?

Jan Vajgant
28. 01. 2008

Dotaz Dobrý den, každý den sleduji váš server a je to čím dál lepší a tak teď žádám o radu.Budu kupovat vůz kolem 550 tis a rád bych věděl jestli mám radši vybrat nového VW Passata r.v. 2005 a nebo radši BMW 530D rok 2003 - nový model.Najezdím asi tak 35 tis za rok. BMW jsem si vždy přál  a proto bych rád dostal radu jestli si ho mám pořídit a nebo radši koncern novější.A nebo by jste doporučil ještě jiný vůz. Moc děkuji za info.S pozdravemMartin Hocek

Poradna
Jan Vajgant
28. 01. 2008
Testy

Hyundai i30 1,6 CRDi - umí spořit?

Petr Šikl
28. 01. 2008

Invazi korejských automobilek do Česka se daří. Hyundai zakotvil s výrobou v Česku a společně s Kiou začínají ovládat nižší střední třídu. Hyudai i30 je toho jen důkazem. Jaký je ukáže až klasický test, dnes se podíváme za kolik umí jezdit.

Testy
Petr Šikl
28. 01. 2008
Aktuality

1,2 HTP - proč jsou škodovácké tříválce úspěšné?

iHNED
25. 01. 2008

Škoda Auto loni vyrobila víc motorů, než původně plánovala. Zároveň chystá výrobu nového čtyřválce.

Aktuality
iHNED
25. 01. 2008
Testy

Volkswagen Tiguan - poctivý, ale strohý a drahý

iHNED
25. 01. 2008

Často bývá označován za menšího sourozence modelu Touareg. Ve skutečnosti jsou si ale tato dvě auta s logem VW vzdálena víc, než by se na první pohled mohlo zdát.

Testy
iHNED
25. 01. 2008
Recenze uživatelů

Škoda Octavia 2.0 TDI - zkušenosti s DSG po 42 000 Km

Ondra () Hlavní město Praha
24. 01. 2008

Tak jsem v práci ,,povýšil" a přesedlal jsem tedy ze soukromého Superbu TDI do naprosto nové Škody Octavia II 2,0 TDI DSG.

Recenze uživatelů
Ondra () Hlavní město Praha
24. 01. 2008