TipCars Magazín
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: BMW Řada 3 E46
Technická poradna

Doporučíme čtyřválec 318i do řady E46?

Váradi Petr
10. 04. 2012

Lze do BMW řady E46 doporučit čtyřválec N42 a jaké jsou jeho charakteristiky?

Technická poradna
Váradi Petr
10. 04. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Peugeot 607 2,2 HDI
Recenze uživatelů

Peugeot 607 2,2 HDI

skocis () Kroměříž
08. 04. 2012

Auto je dovezené z Německa, což někdy může být výhra (hlavně v ceně) někdy ale velká prohra (často bez servisní knížky), já jsem bohužel prohrál, ale i tak jsem spokojený, protože majestátnost tohoto auta to vynahrazuje.

Recenze uživatelů
skocis () Kroměříž
08. 04. 2012
Recenze uživatelů

Ford Escort - jak je na tom auto s 280 tis.km

Petr Voráček (39) Praha
07. 04. 2012

Escorta jsem zakoupil v jednom malém pražském autobazaru. Na první pohled vypadal velmi zachovale, zvenku ani stopy po korozi, čistý a málo opotřebovaný interiér (jen volant byl dost ohmataný), slušná výbava..

Recenze uživatelů
Petr Voráček (39) Praha
07. 04. 2012
Odborné recenze

Opel Zafira B - druhé pokračování

Petr Šikl
06. 04. 2012

Zafira se proslavila jako první velkoprostorové auto, které mělo třetí řadu sedadel sklopnou do podlahy. První generace Zafiry tak zaznamenala díky důmyslnému sklápění na trhu velký úspěch. Druhá generace přišla v roce 2005 a musela se poprat s novými konkurenty, a proto Opel musel vylepšovat řadu věcí.

Odborné recenze
Petr Šikl
06. 04. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Mercedes-Benz Vito 120 kbi lux
Recenze uživatelů

Mercedes-Benz Vito 120 - jeké je po 180 tis. km?

Josef (37) Česká republika
05. 04. 2012

V současné době vlastním druhou generaci MB Vito. Mé první bylo ve verzi 112 cdi a měl jsem ho cca čtyři roky.

Recenze uživatelů
Josef (37) Česká republika
05. 04. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Audi A4 AVB
Recenze uživatelů

Jak majitel hodnotí Audi A4 po půl roce používání?

Lubomír Šnajdr (36) Česká republika
05. 04. 2012

Před půl rokem jsem koupil Audi A4 B5 a nechal si poradit recenzí na tomto serveru ohledně dopručovaného motoru 1.8i 92 kW bez turba.

Recenze uživatelů
Lubomír Šnajdr (36) Česká republika
05. 04. 2012
Recenze uživatelů

Peugeot 406 1.8 16V

Miroslav Málik (40) Dolný Kubín
01. 04. 2012

Zdravím všetkých majiteľov značky Peugeot, predtým som vlastnil 405, bol to veľmi priestranný a veľký voz, bola to 1.6 GL, ale nakoľko už mal čosi najazdené 225000km rozhodli sme sa ho predať, manželk

Recenze uživatelů
Miroslav Málik (40) Dolný Kubín
01. 04. 2012
Recenze uživatelů

Citroen C4

Marek (28) Slovensko
01. 04. 2012

C4 som kúpil od môjho kamaráta. Takže som vedel čo kupujem. Vedel som o jeho historii, servise, poruchách. Autičko jazdí bez večších broblémov.

Recenze uživatelů
Marek (28) Slovensko
01. 04. 2012
Naše téma

Vozový park ve státní správě - občas není efektivita na prvním místě

Stanislav Rojík
31. 03. 2012

Správa vozového parku ve státních institucích má svá specifická pravidla. Na rozdíl od soukromé sféry není často rozhodující maximální efektivita a ekonomické ukazatele.

Naše téma
Stanislav Rojík
31. 03. 2012
Odborné recenze

RECENZE OJETINY: Audi A6 (C6)

Daniel Dvorský
30. 03. 2012

Audi A6 třetí generace je mezi mnoha řidiči obdivovanou ojetinou. Právě nyní se její příznivci dočkali doby, kdy je automobil s původní pořizovací cenou hodně přes milion korun cenově dostupný pro daleko širší spektrum lidí. I přes to by se zájemci o starší „šestku“ měli mít na pozoru před rizikem nákupu odcizeného automobilu anebo vozidla s jinými fyzickými či právními vadami. Vše je dáno oblíbeností zlodějů, kteří dobře vědí, že vzhledem k poptávce budou mít zajištěn jistý odbyt. Je tedy potřeba dbát (o něco více než u jiných značek z tohoto období) na velmi opatrný nákup včetně prověření původu a technického stavu vozidla. Nejen u Audi si může kupec zadělat nerozvážným „supervýhodným“ nákupem na velké starosti. Bohužel u rizikových skupin to platí obzvláště.

Odborné recenze
Daniel Dvorský
30. 03. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Toyota Avensis T25
Recenze uživatelů

Toyota Avensis 1.8 VVTI a zkušenosti majitele

()
28. 03. 2012

Přiznám se, že příznivcem dieslu moc nejsem, jelikož můj roční km nájezd činí cca 25 tis. km, což ještě podle mne není na auto s naftou.

Recenze uživatelů
()
28. 03. 2012
Recenze uživatelů

Honda FR-V

Kráčmar (49) Česká republika
25. 03. 2012

Nesouhlasím s tím, že prostřední sedadlo a sedadlo řidiče je problém pro vyšší 170 cm. Já mám 184 cm 90 kg a problém nemám.

Recenze uživatelů
Kráčmar (49) Česká republika
25. 03. 2012
Naše téma

Jak spočítat náklady na provoz ojetiny?

David V
23. 03. 2012

Nákladům na provoz je věnována velká pozornost jen pokud se jedná o spotřebu, ta ale tvoří ve většině případů jen třetinu nákladů na provoz. Přinášíme ucelený pohled na problematiku nákladů zejména pro ojetá auta.

Naše téma
David V
23. 03. 2012
Nové modely

Jaký je nový tříválec 1,0 MPI ve Škodě Citigo?

Slavomír Stýblo
16. 03. 2012

Představme si podrobněji zbrusu nový agregát, který se má zhostit náročného poskakování po městě. Musí přitom přežít časté studené starty a obstát se ctí v závodech mezi semafory. To vše pod bedlivým dohledem ekologů.

Nové modely
Slavomír Stýblo
16. 03. 2012
Odborné recenze

Volkswagen Touran - žádaný a vrtošivý

Petr Šikl
09. 03. 2012

Rodinný Touran s tvary dodávky se zdá být ideálním rodinným automobilem. Je prostorný, podvozkově povedený, má variabilní interiér a nerezne. Navíc jako nový lámal prodejní rekordy. Bohužel se Touranu nevyhnuly výrobní nedostatky, fatální poruchy, ani selhávající technika.

Odborné recenze
Petr Šikl
09. 03. 2012
Poradna

Časté dilema: nafta nebo benzín?

David V
24. 02. 2012

Chci koupit Opel Vectra c caravan rok 2007-2008. Ročně najedu 10 000-15 000 km. Co je pro mě lepší? Nafta nebo benzín?

Poradna
David V
24. 02. 2012
Odborné recenze

Mercedes-Benz třídy E (W211)

Petr Šikl
17. 02. 2012

Mercedes-Benz nikdy nenechal nic náhodě a vše před uvedením do provozu náležitě otestoval. V případě řady E bylo technických inovací tolik, že automobilka musela po uvedení na trh řešit řadu nedostatků, které odhalil až tvrdý provoz.

Odborné recenze
Petr Šikl
17. 02. 2012
Recenze uživatelů

Lada Niva 1,9D 4x4 - hodnocení majitele po 16 tis. km.

Petr Decsi (36) okres Jihlava
15. 02. 2012

V terénu je velmi dobrá, na silnici v porovnání s osobními ladami hlučná. Výbava je z pohledu dnešních aut prakticky nulová.

Recenze uživatelů
Petr Decsi (36) okres Jihlava
15. 02. 2012
Poradna

Vybíráme malý vůz s automatem do 300 tis. Kč.

Váradi Petr
10. 02. 2012

Čtenářka má zájem o malý vůz s automatickou převodovkou s cenovkou do 300.000Kč. Jaké vozidlo jí doporučíme?

Poradna
Váradi Petr
10. 02. 2012