Řidiče musí hlídat policie, ne soukromníci
TZS
-
07. 08. 2007
Aktuality
Tisíce řidičů už změřily radary soukromých firem a provinilcům pak radnice rozdaly pokuty, případně sebraly body. Taková spolupráce obce a soukromé firmy je ovšem na hraně zákona - a mnohdy za ní.
To celé může mít dalekosáhlou dohru: o pokuty a trestné body, které tímhle způsobem dostanou, se teď mohou soudit i další řidiči. Navíc tím mnoha městům mizí šance, jak řidiče přinutit k pomalejší jízdě.
A konečně - firmám, které radary půjčují, to může zkomplikovat dobrý byznys. Soukromníky si totiž na měření rychlosti najímá v poslední době stále více měst a obcí. Například v Hradci Králové se nyní rozhoduje, komu město svěří provoz 70 radarů, jež mají přinést do pokladny magistrátu přes miliardu.
Důkaz? Jen od policie
"Dalo by se to přirovnat k jakési privatizaci výkonu veřejné moci, což je samozřejmě nepřípustné. Již jen tato skutečnost sama o sobě nutně musí vést k závěru, že tímto způsobem opatřované důkazy jsou naprosto nevěrohodné," píše soudce Pavel Kumprecht v rozsudku.
Obec se sice bránila, že se snažila na svých silnicích o bezpečnost, soudce přesto vrátil celou věc úřadu s tím, že takhle pořízená fotografie není důkazem.
Města: řidiči se zklidnili
Přestože tak některá města porušují zákon, shodně si pochvalují, že soukromé radary řidiče zklidnily - na to, aby to zvládla sama, totiž nemají dost strážníků ani peněz. A stejný problém má i státní policie.
Například v Mělníku, kde měřič umístili u železničního přejezdu, klesl počet přestupků během měsíce ze 4500 denně na pouhých 120. Město firmě platí šedesát procent toho, co vybere na pokutách.