Mitsubishi Galant GLS a dojmy uživatele po půl roce provozu
Rád bych napsal recenzi na Mitsubishi Galant, se kterým jsem najezdil za posledního půl roku více než 13 tisíc kilometrů. Auto mám půjčené od dobrého kamaráda z důvodu výměny motoru u mého Nissanu.
Ford Mondeo 1,8i a zkušenost majitele po čtyřech letech
Vynikající, spolehlivý a prostorný vůz, který vyžaduje jenom běžnou údržbu. Za celou dobu provozu bez závad, jen při 160000km byla provedena výměna ložiska na předním kole.
Seat Ibiza - jak řešit hučení v motoru a nadměrnou spotřebu oleje?
Co může být příčinou hučení motoru v rychlostech od 50km/hod? Je běžná spotřeba oleje 0,4litru na 1000km?
Škoda Fabia 1,2 HTP a hodnocení majitele po 100 tis. km.
Moje zkušenosti s fabií jsou jen ty nejlepší. Vůz jsem pořizoval jako nový v provedení krátká s motorem 1,2 HTP 47 kW.
Lexus RX 450h AWD: Pohodlí především
Výrobní program prémiové odnože Toyoty se zelená odshora dolů a nejinak je na tom i prémiové „esúvéčko“ . Jak se s ekologicky zaměřeným těžkotonážníkem jezdilo?
Renault Clio
Auto jsem koupil v roce 1991. Byl jsem 5. majitel. Auto mělo najeto 161.000km, ale zjistil jsem po pár kilometrech, že to nemusí být pravda. Zrada byla v tom, že se netočil tachometr.
Fiat Panda
V r. 2006 jsem zakoupil Fiat Panda 1,1. Kupoval jsem tuto značku, proto jelikož jsem s ní měl nejlepší zkušenosti. Vlastnil jsem před 25ti lety Uno a bylo bezporuchové.
Škoda Superb 2.0 TDI 103 kW - zkušenosti majitele po dvou letech
S vozem Škoda Superb jsem neměl žádné větší problémy navzdory obavám z motoru 2.0 TDI 103 KW. Jezdím jako řidič na letišti a proto najedu cca 120000 Km za rok.
Škoda Roomster - MPV po česku
Na rozdíl od zbytku produkce automobilky Škoda není Roomster technicky provázán s žádným jiným vozem mateřského koncernu, jelikož se jedná o křížence v domácích podmínkách.
Infiniti M35h: Svalnatá alternativa
Hybridní auta se zpravidla tváří jako navýsost mírumilovná stvoření. Technický arzenál japonské limuzíny však skrývá mnohem víc než environmentální pokrytectví.
Honda Jazz a dojmy majitele
Jsem rád, že jsem se nenechal zlákat Citroenem nebo Huyndaeim. Jsem spokojen s karoserii, jízdou, motorem, ale strašnou drahotou originálních dílu.
Renault Laguna 2,2dCi
Chtěl bych jen trochu reagovat na některé, až hysterické, vzkazy typu Renault nikdy víc a že je to podřadná značka apod. Nikdo nikoho nenutí, aby si kupoval právě Renault, já osobně už mám čtvrtého.
Opel Corsa
Mám Corsu s obsahem 1,0 l. Kupoval jsem si ji také pro nízký obsah a tím nízkou pojistku. V záruce jsem s autem problémy neměl. Půl roku po záruce se už ale pokazili naklápěcí motorky předních světlometů.
Seat Toledo
Na nedostatek síly si nestěžuji i v plném obsazení a díky úpravám mam 98 kW, a Když na to dupnu, nechám i octavií 81kW čichat dým z výfuku.
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: AUDI A4 AVANT
Vlastním audi a4 avant 1,8t (150koní) quattro. Tento vůz jsem si dovezl z Itálie po prvním majiteli.
Rover 200
Zkušenost s tímto vozem mohu hodnotit jen kladně. Vůz jsem koupil po první majitelce, která si ho nechala přivézt z Francie. Ač auto bylo havarováno, tak myslím, že jsem udělal jenom dobře, když jsem ho koupil.
Fiat Multipla a zkušenosti po osmi letech provozu
Fiat Multipla je velmi kontroverzní vozidlo. Někdo ho úplně nesnáší, někdo ho zbožňuje. Naše rodina patří mezi ty druhé. Mulťa nám slouží už od roku 2004 a to vcelku spolehlivě.
Opel Astra G 1,6 16V
Jsem jeden ze šťastných vlastníků modelu opel Astra G o obsahu 1,6 16V. když jsem auto kupoval, tak jsem ho bohužel už nesehnal od soukromé osoby. Auto jsem koupil v takovém stavu, že už z autobazaru nikdy nic.
Renault R19 - jak slouží po 155 tis. Km?
Vůz jsem zakoupil jako ojetý od známého, o kterém vím, že jeho auto má vždy dobrou péči. Tohle auto není obyčejná 19ka, kterých jezdí ještě i dnes po silnicích tisíce. Jedná se o sportovní verzi produkce Renault, nesoucí označení 16V.