Volvo C30 1.6D DRIVe - zelená pro život
Někdo rád štíhlé holky, někdo baculaté. Někdo rád sladké, někdo rád slané. Někdo rád rychlá auta, někdo spořivá. A pokud patříte mezi ty, kterým řídit dělovou kouli nic neříká, zpozorněte. Dnes se totiž podíváme na spořivou C30 od Volva.
Fiat Linea 1,4 T-Jet a první dojmy nového majitele
Původní majitel totálně oddělal přední kotouče, destičky i silenbloky. Mne se po cca dvou týdnech používání začal ozývat pískot od zadního kola.
Škoda Octavia 2.0 TDI DSG a zkušenost uživatele po dvou letech
Trochu mne mrzí poněkud negativní postoj veřejnosti k převodovce DSG. Zanedlouho tomu budou dva roky co vlastním Octavii druhé generace a nemůžu si ji vynachválit.
Škoda Fabia 1.4MPI a dojmy majitele po pěti letech
S autem jsem docela spokojen, jen motor není na žádné závodění. Nejede ale vyloženě špatně.
Alfa Romeo MiTo 1.4 MultiAir - sen o krásném autě
Zatraceně krásná, divoká a smyslná. Taková je Alfa MiTo, která dostala pořádné přeplňované srdíčko MultiAir slibující nevšední zážitky. Stojí za hřích?
Škoda Fabia PRAKTIK a zkušenosti po šesti letech provozu
Z celkového počtu km které jsem s vozem k dnešnímu dni najel bylo 99% najeto cukáním v kolonách a popojížděním mezi semafory.
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi AT - povedený sedan
Řada řidičů touží po sedanu s dieselovým agregátem pod kapotou, automatem a bohatou výbavou. Všechny tyto tři požadavky splňuje dnes testovaný model Cruze. Jak obstojí v redakčním testu?
Hyundai i30 nebo Peugeot 207 - kdo je lepší?
Dotaz:Dobrý den,obracíme se na Vás s prosbou. Chceme rodičům, kteří mají 45let a 52let koupit nové auto. Máme vyhlédnuté vozy, ale nevíme, který vybrat. Poraďte nám, který nový vůz by byl lepší. Jedná se o Peugeot 207 benzín 1,4 55kW a Hyundai i30 benzín 1,4 80kW. Děkujeme Martin Štěpánek
Citroën XM a zkušenosti majitele po dvou letech
V mnoha recenzích jsem se dočetl, že tento motor není vhodný z důvodu častých závad. Ano částečně je to pravdivé.
Škoda Fabia 1,2 HTP a zkušenosti majitele po dvou letech
I když tady byla Fabie zmiňovaná už mnohokrát, rozhodl jsem se přispět svojí troškou do mlýna.
RECENZE OJETINY: Škoda Octavia II - firemní i rodinná klasika
Škoda Octavia druhé generace je velkým technologickým, rozměrovým i designovým skokem oproti vysoce úspěšné generaci první, která se dodnes s označením Octavia Tour prodává. Jako nový je to vůz pořizovaný typicky pro obchodní zástupce nebo střední management firem. Zda je ojetá Octavia II stejným hitem a vyhlášeným „držákem“ jako její předchůdkyně se dočtete v následujících řádcích.
Nissan představil model Juke a nový diesel pro Murano
Máte už dost tuctových crossoverů a suvéček? Nissan přichází s hodně odvážným modelem Juke a pro velké Murano konečně s dieselem. Jak novinky jezdí a jak je hodnotíme?
Dynavix Nano Lite - česká navigace s dobrou cenou
Redakčním testem prošla nová navigace s cenou pod pět tisíc korun, která v pěkně provedeném těle nabízí řadu vylepšení a užitečných funkcí, které známe spíše z dražších modelů. Jaký je tedy model Nano Lite s novým navigačním softwarem Dynavix 9?
Lexus IS250 F-Sport - pro méně odvážné
Japonská automobilka Lexus připravila pro svůj model IS sportovní paket, který odkazuje na nejvýkonnější IS F. Jak se tento počin inspirovaný německými automobilkami povedl v japonském podání?
Mercedes-Benz Sprinter a negativní zkušenosti majitele
Auto jsem si koupil jako takový dárek k vánocům.Netušil jaký to bude dáreček.Jelikož strávím v autě spoustu času objednal jsem si nejsilnější šestiválec v plné výbavě.
Renault Mégane 1,9 dTi - zkušenosti majitele po dvou letech užívání
Rozhodl jsem se koupit auto, které bude funkční s pěknou výbavou a na zbytku mi nezáleželo. Vybíral jsem asi půl roku...
Toyota Corolla Verso 2,2 D4D - zkušenosti po třech letech
Poté co se naše rodina rozrostla, dostal jsem za úkol vybrat nové rodinné auto.
Kia Venga - prostorné mini MPV z Česka
Nafouklá auta poskytující dostatek místa jsou v módě. Pořizují si je rodiny, které potřebují dostatek prostoru. Je však Venga pravou volbou?
Ford Fiesta 1.1i a zkušenosti studenta
Fiestu jsem koupil jako totalní vrak v jednom bazaru za 14 500Kč.Chtěl jsem levné úsporne a nenáročné auto pro každodenní dojíždění do školy.