Ford Mondeo 1,8i a zkušenost majitele po čtyřech letech
Vynikající, spolehlivý a prostorný vůz, který vyžaduje jenom běžnou údržbu. Za celou dobu provozu bez závad, jen při 160000km byla provedena výměna ložiska na předním kole.
Škoda Fabia 1,2 HTP a hodnocení majitele po 100 tis. km.
Moje zkušenosti s fabií jsou jen ty nejlepší. Vůz jsem pořizoval jako nový v provedení krátká s motorem 1,2 HTP 47 kW.
Nejdražší benzin byl v dubnu v Norsku, ČR byla osmnáctá
New York - Nejdražší benzin lidé v dubnu kupovali v Norsku, Dánsku, Itálii a Nizozemsku. Česká republika byla ve srovnání 55 zemí na 18. místě. Vyplývá to z analýzy průměrných cen benzinu z 2. do 11. dubna, kterou provedla televize Bloomberg.
Renault Clio
Auto jsem koupil v roce 1991. Byl jsem 5. majitel. Auto mělo najeto 161.000km, ale zjistil jsem po pár kilometrech, že to nemusí být pravda. Zrada byla v tom, že se netočil tachometr.
Fiat Panda
V r. 2006 jsem zakoupil Fiat Panda 1,1. Kupoval jsem tuto značku, proto jelikož jsem s ní měl nejlepší zkušenosti. Vlastnil jsem před 25ti lety Uno a bylo bezporuchové.
Škoda Superb 2.0 TDI 103 kW - zkušenosti majitele po dvou letech
S vozem Škoda Superb jsem neměl žádné větší problémy navzdory obavám z motoru 2.0 TDI 103 KW. Jezdím jako řidič na letišti a proto najedu cca 120000 Km za rok.
Škoda Roomster - MPV po česku
Na rozdíl od zbytku produkce automobilky Škoda není Roomster technicky provázán s žádným jiným vozem mateřského koncernu, jelikož se jedná o křížence v domácích podmínkách.
Jak se u nových automobilů tvoří cena?
Tvorba ceny nových automobilů má mnoho aspektů. Od prvních návrhů cenové pozice až po konkrétní cenu, za kterou si zákazník automobil koupí u prodejce, je dlouhá cesta.
Infiniti M35h: Svalnatá alternativa
Hybridní auta se zpravidla tváří jako navýsost mírumilovná stvoření. Technický arzenál japonské limuzíny však skrývá mnohem víc než environmentální pokrytectví.
Honda Jazz a dojmy majitele
Jsem rád, že jsem se nenechal zlákat Citroenem nebo Huyndaeim. Jsem spokojen s karoserii, jízdou, motorem, ale strašnou drahotou originálních dílu.
Renault Laguna 2,2dCi
Chtěl bych jen trochu reagovat na některé, až hysterické, vzkazy typu Renault nikdy víc a že je to podřadná značka apod. Nikdo nikoho nenutí, aby si kupoval právě Renault, já osobně už mám čtvrtého.
Opel Corsa
Mám Corsu s obsahem 1,0 l. Kupoval jsem si ji také pro nízký obsah a tím nízkou pojistku. V záruce jsem s autem problémy neměl. Půl roku po záruce se už ale pokazili naklápěcí motorky předních světlometů.
Seat Toledo
Na nedostatek síly si nestěžuji i v plném obsazení a díky úpravám mam 98 kW, a Když na to dupnu, nechám i octavií 81kW čichat dým z výfuku.
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: AUDI A4 AVANT
Vlastním audi a4 avant 1,8t (150koní) quattro. Tento vůz jsem si dovezl z Itálie po prvním majiteli.
Rover 200
Zkušenost s tímto vozem mohu hodnotit jen kladně. Vůz jsem koupil po první majitelce, která si ho nechala přivézt z Francie. Ač auto bylo havarováno, tak myslím, že jsem udělal jenom dobře, když jsem ho koupil.
Jaká je spolehlivost koncernového motoru 1,4 TSI?
Dovede koncern VW vyprodukovat schopný benzínový motor s kubaturou mezi jedním a dvěma litry? Zaměřili jsme se na 1.4TSI ve výkonové verzi 90kW.
Honda Civic nebo Škoda Octavia?
Srovnáme dvě koncepčně rozdílná auta stejné třídy. Jedno je orientováno spíše na potřeby řidiče, zatímco druhé útočí větším prostorem pro zavazadla.
Fiat Multipla a zkušenosti po osmi letech provozu
Fiat Multipla je velmi kontroverzní vozidlo. Někdo ho úplně nesnáší, někdo ho zbožňuje. Naše rodina patří mezi ty druhé. Mulťa nám slouží už od roku 2004 a to vcelku spolehlivě.
Opel Astra G 1,6 16V
Jsem jeden ze šťastných vlastníků modelu opel Astra G o obsahu 1,6 16V. když jsem auto kupoval, tak jsem ho bohužel už nesehnal od soukromé osoby. Auto jsem koupil v takovém stavu, že už z autobazaru nikdy nic.