Nissan Almera 1.4 - jak jezdí po 262 tis. km?
Almeru jsem koupil z nouze po totální havárii předchozího auta. Historii auta jsem znal - bylo od zaměstnavatele. Předchozí řidič byl hodně (!) svižný a tak byl motor dost dobře zajetý.
Škoda Octavia II 1,9 TDI - krátké dojmy po roce provozu
Po roce znovu zdravím všechny čtenáře a zvláště příznivce značky škoda. Slíbil jsem, že se za rok ozvu a podělím se o zkušenosti, které jsem získal delším provozem svého auta.
Jaký je dieselový Avensis druhé generace?
DotazDobrý deň,chcem si kúpiť jazdene auto Toyota Avensis 2 D4D 85 KW, od rok výroby 2003. Nie som fanúšikom dieslov, no jazdím naozaj každý deň dosť km a zrátal som si, ze je pre mňa diesel ekonomicky výhodnejší. Čítam som odlišné poznatky tomto aute. Niektorí ma upozorňujú, že cena náhradných dielov je dosť drahá nakoľko sa nedajú zohnať lacnenie náhradné dielce.Ďalej by som sa chcel informovať na dieslovy motor. Niekde som čítal, že je výkonovo dostatočný a lepší ako TDI od VW, no niekde aj o to, že nie je príliš spoľahlivý a samozrejme z toho je obava z ceny náhradných dielov. Na druhej strane toyota patri medzi spoľahlivejšie auta a opačné som dostal informácie, že z týmto motorom nebývajú problémy (vraj problémové sú dieslove motory CAT). Viete mi poradiť a zaslať odpoveď? Ďakujem pekne Richard
Ford Mondeo a první dojmy majitele
Do poslední chvíle jsem přemýšlel o Subaru Outback. Výběr nakonec padl na předchozí generace Mondea, která se drží přibližně uprostřed ve statistikách poruchovosti a nemá drahý servis.
Subaru Forester - rozloučení spokojeného majitele
Auto jsem koupil u autorizovaného prodejce na bazaru, což skýtalo jakousi záruku, že se nejedná o kradené auto. Bylo dovezené z Německa a sloužilo jako předváděcí vůz.
Ford C-MAX - stručné zhodocení po dvou letech
Čo satýka spotreby, mesto do 7,5 mimo aj 4,1l. Najlepšiu spotrebu som zaznamenal na zimnych pneu na trase Turzovka-Prešov a späť (zhruba 580km) 5,5l/100 km.
Jaké je Volvo XC70 D5?
Volvo Ocean Race je extrémní plachtařský závod. Jedenáctičlenné posádky vyrazily v říjnu 2008 ze španělského Alicante do ruského Petrohradu. Tam ovšem nezavítají dříve než 27. června 2009, neboť trasa závodu vede přes Kapské město v Jižní Africe, indický Cochin, Singapur, Qingdao v Číně, brazilské Rio de Janeiro, americký Boston, irský Galway a švédský Stockholm.
Hyundai Getz 1,5 CRDi po 250 tis. km
Prošel jsem prodejny všech značek a nakonec jsem vybral Hyundai Getz 1,5 CRDI. Musím říci, že mě nalákala akční sleva 50 000 Kč a řekl si, že to zkusím a uvidím.
Audi A6: Úsporné? To zrovna ne
Při delších cestách mimo město klesala spotřeba k deseti litrům, zatímco podle Audi by to mělo být 7,1 litru.
Honda CRX - rady a zkušenosti majitele
Jedná se o model CRX VTEC EE8 s nejvýkonějším motorem, který se pro Evropský trh s levostraným řízením dodával. V základu má 150 koní a na svou dobu přelomový systém VTEC.
Audi A4 1.9TDI a stav po 200 tis. Km
Vzhledem k omezeným financím a pozitivním zkušenostem s VW Passat, kterého jsme měli ve firmě, jsem se rozhodl pro menší A4 v prakticky základním provedení.
Honda Prelude 5G - první dojmy majitele
Motor má v otáčkách slušný zátah, ale strašně dlouho se sbírá. Prostě než nabere otáčky, trvá to. Navíc mě zaráží poměrně velká spotřeba.
Seat Toledo 1,9 TDI po devíti letech provozu
Docela mi vadí hlučnější podvozek, který přenáší rázy od příčných nerovností do interieru, který pak vlivem ne příliš precizního zpracování často zavrže.
Majitel ojetého Land Roveru neskrývá smutek...
Byl krásný, nádherný. Béžová kůže, motor předl jako kočka, táhl výborně, automat řadil sametově, podvozek se zvedal jak má, nebylo o čem dlouze přemýšlet. Přeskočím radostný měsíc a začnu výčtem závad...
Jak majitel hodnotí třináct let starý Rover 623?
Asi bych měl předeslat,že jednu recenzi na podobný vůz jsem již zde napsal, o ten jsem bohužel těsně po sepsání recenze přišel vlivem jednoho blba který se neumí vyhnout sloupu veřejného osvětlení.
Opel Corsa C 1.7 DTI - první dojmy majitele
Nechci zde Corsu vychvalovat, ale pokud mohu nabídnout radu, tak kupte Corsu C jedině s tímto motorem. Je to spolehlivý motor, který Vás velmi překvapí. Je trošíčku hlučnější, ale to překousnete.
SAAB 9000 CSE - srovnání s fordem není možné, říká uživatel
Jo, SAAB je SAAB. Karoserie nejeví žádné známky koroze a i při pohledu zespodu je jasně vidět rozdíl oproti fordu - jedenáct let staré auto a na podvozku žádná koroze.
Honda Accord - jaka je po čtyřech letech provozu?
Nejsem zarytý fanda nějaké značky a kupuji to auto, které mi dle mého názoru nabídne nejvíce muziky za peníze, které zrovna mám.
Ford Mondeo 2.0 TDCi a zkušenosti podnikatele
Kamarád si dovezl v roce 2006 rok staré mondeo z itálie. Potom se mu v podnikání rok dařilo a aby si pořešil náklady, tak koupil nový mercedes E a mondeo mu stálo před domem.