TipCars Magazín
Recenze uživatelů

Škoda Felicia 1,3 a zhodnocení nájezdu 140 tis. km.

Luboš Mašek (59) Děčín
21. 08. 2012

Vozidlo bylo nové v základní výbavě, uvedená řada měla jako mimořádnou výbavu otáčkoměr.

Recenze uživatelů
Luboš Mašek (59) Děčín
21. 08. 2012
Recenze uživatelů

Renaul Trafic 2.0 dCi - jak slouží po 4 letech a 20 tis.km?

Tomáš Jedno (38) Česká republika
20. 08. 2012

Tuhle recenzi jsem se rozhodl napsat z duvodu nedostatku informací a recenzí tohoto poměrně rozšířeného auta.

Recenze uživatelů
Tomáš Jedno (38) Česká republika
20. 08. 2012
Testy

Subaru Forester 2.0 XS: Stále na špici

Michal Borský
20. 08. 2012

Konkurence přichází a odchází, outdoorový univerzál od Fuji heavy industries se však stále drží všemi čtyřmi na zemi a pomalu, ale jistě se začíná začleňovat do kategorie legend, jakými jsou ve svých třídách Toyota Hilux nebo Renault Espace.

Testy
Michal Borský
20. 08. 2012
Nové modely

Modernizovaná KIA Sorento v prodeji už v říjnu

Karel Směšný
17. 08. 2012

Změny zahrnují novou platformu, vylepšené motory s nižší spotřebou paliva a rozšířenou bezpečnostní výbavu.

Nové modely
Karel Směšný
17. 08. 2012
Recenze uživatelů

Ford Sierra 2.0i - jak slouží po 280 tis. km?

Jiří Bialovský (38) nerozhoduje
16. 08. 2012

Vůz jsem zakoupil jako ojetý před 5ti lety po dovozu z Německa. Byl to hatchback s nějakou tou boulí na dveřích, ale bez koroze.

Recenze uživatelů
Jiří Bialovský (38) nerozhoduje
16. 08. 2012
Nové modely

BMW 640d Gran Coupé - Pět metrů luxusu

iHNED
16. 08. 2012

BMW je poslední z trojice německých luxusních automobilek, které na silnice poslaly vůz kategorie sedan-kupé. Auto je schopné svézt čtyři cestující a má zároveň ambice na sportovní jízdu. Evidentně ale není přímým konkurentem Mercedesu-Benz CLS ani Audi A7. Míří výš.

Nové modely
iHNED
16. 08. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Volkswagen Passat combi
Recenze uživatelů

Volkswagen Passat combi 1,9 TDI a první dojmy nového majitele

Michal (už 37) nerozhoduje
15. 08. 2012

Jsem s naftou moc spokojen, protože hlučnost v porovnání s předešlým laděným BMW je minimální. Také nevím přesný stav tacho při koupi, protože auto jezdilo ve Francii.

Recenze uživatelů
Michal (už 37) nerozhoduje
15. 08. 2012
Recenze uživatelů

Renault Laguna II 1.9dCi a zkušenosti majitele po čtyřech letech

Honza (27) nerozhoduje
14. 08. 2012

Jsem spokojen se stavem a spolehlivostí vozidla. Lepší zkušenost mám se značkovým servisem (neautorizovaným) než s autorizovaným a to je myslím trochu paradox.

Recenze uživatelů
Honza (27) nerozhoduje
14. 08. 2012
Nové modely

Vrchol luxusu? Projeli jsme kabriolet Rolls-Royce

iHNED
14. 08. 2012

Všechny vozy, které nesly a nesou na přídi sošku zvanou Spirit of Ecstasy, spojuje nefalšovaná majestátnost. A je to i případ kabrioletu, jehož název se čte jako jméno člena královské rodiny: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé Series II.

Nové modely
iHNED
14. 08. 2012
Testy

Honda Accord Tourer 2.2 CDTI: Sportovní manažer

Michal Borský
13. 08. 2012

V poslední době byly popsány stohy papíru a internetových stránek o tom, kterak vozy Honda už nejsou tím, čím bývaly. V případě inovovaného Accordu bych si však dovolil oponovat.

Testy
Michal Borský
13. 08. 2012
Na co si dát pozor při nákupu ojeté Octavie?
Recenze uživatelů

Škoda Octavia 1.6i - v jaké je kondici po 230 tis. km?

Miki (38) Česká republika
10. 08. 2012

Auto jsem koupil před 4 roky na inzerát z annonce od prvního majitele. V té době mělo najeto 127000 km. I když si asi někdo pomyslí, že na 9 ti leté auto je to podezřelé, tak já byl na 99 % přesvědčen, že to sedí.

Recenze uživatelů
Miki (38) Česká republika
10. 08. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Seat Leon 1M1
Recenze uživatelů

Seat Leon 1.9 TDI - majitel hodnotí po čtyřech letech

Pavel Juriš (25) Česká republika
09. 08. 2012

Auto jsem koupil v Lucembursku, a dovezl ho po vlastní ose. Jedná se o dieslovou Cupru s haldexem 110kw, kromě kůže je to plná výbava.

Recenze uživatelů
Pavel Juriš (25) Česká republika
09. 08. 2012
Recenze uživatelů

Peugeot 406 2.0 HDI a zkušenosti majitele po pěti letech

martin (37) okres Rychnov nad Kněžnou
08. 08. 2012

Někteří řidiči mají k francouzským vozům silnou averzi. Plně to chápu u Renaultu ale Peugeot 406 je auto z jiného světa.

Recenze uživatelů
martin (37) okres Rychnov nad Kněžnou
08. 08. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Suzuki Alto 2010
Recenze uživatelů

Suzuki Alto 1.0 a zkušenosti majitele po dvou letech

Takáč (46) Česká republika
07. 08. 2012

Vozidlo Suzuki Alto bylo prvním vozidlem v třídě mini, které jsme si koupili. Jedna výbava, ve které se prodávalo mi vůbec nevadí, protože je ve třídě mini bohatá. Za slušných 189 900 Kč v roce 2010.

Recenze uživatelů
Takáč (46) Česká republika
07. 08. 2012
Testy

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D: Klasik v luxusním hávu

Michal Borský
06. 08. 2012

Neznámější čtyřkolka od „tří diamantů“ letos slaví třicetiny a to je patřičný důvod k otestování nejprestižnější verze. Jak si vedla v souboji se soudobými měřítky?

Testy
Michal Borský
06. 08. 2012
Jiří Svoboda si dokoupil i přídavnou sadu baterií – obě se vešly do zadní části auta, místo rezervy.
Naše téma

Prodej aut na elektřinu je slabý, ale první vlaštovky jsou

Jan Mazanec
03. 08. 2012

Pelhřimovsko – Masové rozšíření aut na elektrický pohon kvůli jejich vyšší ceně zatím nehrozí. Pořizují si je jen průkopníci nových technologií.

Naše téma
Jan Mazanec
03. 08. 2012
Recenze uživatelů

Škoda Felicia LXI - majitel hodnotí její stav po 175 tis. km.

Honza () České Budějovice
03. 08. 2012

Naprosto nechápu, proč ostatní u felicie nešetří kritikou. Možná je to tím, že jsou zastánci cizích značek a tudíž vše české je špatné. Za sebe můžu říct, že Felície je velice nenáročný vůz na investice.

Recenze uživatelů
Honza () České Budějovice
03. 08. 2012
Odborné recenze

Renault Clio III. - pověstem navzdory

Petr Šikl
03. 08. 2012

Clio třetí generace má francouzská automobilka ve výrobním programu dlouhých sedm let. Za tuto dobu první kousky ujely velké množství kilometrů a dnes většinou stojí v bazarech nebo mají druhého či třetího majitele. Jakou ojetinou je tedy Clio?

Odborné recenze
Petr Šikl
03. 08. 2012
ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Renault Vel Satis 2.0 T 16V
Recenze uživatelů

Renault Vel Satis 2.0 T 16V a podrobné zkušenosti majitele

Martin mrázek (33) Česká republika
02. 08. 2012

Jsem individualista a byť je kupříkladu Octavia dobrý vůz, nerad potkávám stejné auto 20x za hodinu. Proto u mě vždy zvítězí srdce na rozumem i když daň za to je často hodně velká.

Recenze uživatelů
Martin mrázek (33) Česká republika
02. 08. 2012