Škoda Felicia 1,3 a zhodnocení nájezdu 140 tis. km.
Vozidlo bylo nové v základní výbavě, uvedená řada měla jako mimořádnou výbavu otáčkoměr.
Renaul Trafic 2.0 dCi - jak slouží po 4 letech a 20 tis.km?
Tuhle recenzi jsem se rozhodl napsat z duvodu nedostatku informací a recenzí tohoto poměrně rozšířeného auta.
Subaru Forester 2.0 XS: Stále na špici
Konkurence přichází a odchází, outdoorový univerzál od Fuji heavy industries se však stále drží všemi čtyřmi na zemi a pomalu, ale jistě se začíná začleňovat do kategorie legend, jakými jsou ve svých třídách Toyota Hilux nebo Renault Espace.
Modernizovaná KIA Sorento v prodeji už v říjnu
Změny zahrnují novou platformu, vylepšené motory s nižší spotřebou paliva a rozšířenou bezpečnostní výbavu.
Ford Sierra 2.0i - jak slouží po 280 tis. km?
Vůz jsem zakoupil jako ojetý před 5ti lety po dovozu z Německa. Byl to hatchback s nějakou tou boulí na dveřích, ale bez koroze.
BMW 640d Gran Coupé - Pět metrů luxusu
BMW je poslední z trojice německých luxusních automobilek, které na silnice poslaly vůz kategorie sedan-kupé. Auto je schopné svézt čtyři cestující a má zároveň ambice na sportovní jízdu. Evidentně ale není přímým konkurentem Mercedesu-Benz CLS ani Audi A7. Míří výš.
Volkswagen Passat combi 1,9 TDI a první dojmy nového majitele
Jsem s naftou moc spokojen, protože hlučnost v porovnání s předešlým laděným BMW je minimální. Také nevím přesný stav tacho při koupi, protože auto jezdilo ve Francii.
Renault Laguna II 1.9dCi a zkušenosti majitele po čtyřech letech
Jsem spokojen se stavem a spolehlivostí vozidla. Lepší zkušenost mám se značkovým servisem (neautorizovaným) než s autorizovaným a to je myslím trochu paradox.
Vrchol luxusu? Projeli jsme kabriolet Rolls-Royce
Všechny vozy, které nesly a nesou na přídi sošku zvanou Spirit of Ecstasy, spojuje nefalšovaná majestátnost. A je to i případ kabrioletu, jehož název se čte jako jméno člena královské rodiny: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé Series II.
Honda Accord Tourer 2.2 CDTI: Sportovní manažer
V poslední době byly popsány stohy papíru a internetových stránek o tom, kterak vozy Honda už nejsou tím, čím bývaly. V případě inovovaného Accordu bych si však dovolil oponovat.
Škoda Octavia 1.6i - v jaké je kondici po 230 tis. km?
Auto jsem koupil před 4 roky na inzerát z annonce od prvního majitele. V té době mělo najeto 127000 km. I když si asi někdo pomyslí, že na 9 ti leté auto je to podezřelé, tak já byl na 99 % přesvědčen, že to sedí.
Seat Leon 1.9 TDI - majitel hodnotí po čtyřech letech
Auto jsem koupil v Lucembursku, a dovezl ho po vlastní ose. Jedná se o dieslovou Cupru s haldexem 110kw, kromě kůže je to plná výbava.
Peugeot 406 2.0 HDI a zkušenosti majitele po pěti letech
Někteří řidiči mají k francouzským vozům silnou averzi. Plně to chápu u Renaultu ale Peugeot 406 je auto z jiného světa.
Suzuki Alto 1.0 a zkušenosti majitele po dvou letech
Vozidlo Suzuki Alto bylo prvním vozidlem v třídě mini, které jsme si koupili. Jedna výbava, ve které se prodávalo mi vůbec nevadí, protože je ve třídě mini bohatá. Za slušných 189 900 Kč v roce 2010.
Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D: Klasik v luxusním hávu
Neznámější čtyřkolka od „tří diamantů“ letos slaví třicetiny a to je patřičný důvod k otestování nejprestižnější verze. Jak si vedla v souboji se soudobými měřítky?
Prodej aut na elektřinu je slabý, ale první vlaštovky jsou
Pelhřimovsko – Masové rozšíření aut na elektrický pohon kvůli jejich vyšší ceně zatím nehrozí. Pořizují si je jen průkopníci nových technologií.
Škoda Felicia LXI - majitel hodnotí její stav po 175 tis. km.
Naprosto nechápu, proč ostatní u felicie nešetří kritikou. Možná je to tím, že jsou zastánci cizích značek a tudíž vše české je špatné. Za sebe můžu říct, že Felície je velice nenáročný vůz na investice.
Renault Clio III. - pověstem navzdory
Clio třetí generace má francouzská automobilka ve výrobním programu dlouhých sedm let. Za tuto dobu první kousky ujely velké množství kilometrů a dnes většinou stojí v bazarech nebo mají druhého či třetího majitele. Jakou ojetinou je tedy Clio?
Renault Vel Satis 2.0 T 16V a podrobné zkušenosti majitele
Jsem individualista a byť je kupříkladu Octavia dobrý vůz, nerad potkávám stejné auto 20x za hodinu. Proto u mě vždy zvítězí srdce na rozumem i když daň za to je často hodně velká.