Ford Transit - zkušenost majitele po 15 letech užívání
Pořád jezdí, dalších 7 let a spousta km. Daily car, ale i výleťák.
Honda Accord 2.2 cdti - zkušenost majitele po 6 letech
Auto jsem chtěl původně na 3-4 roky. Teď v dubnu ho mám šestým rokem a vůbec nemám potřebu se poohlížet jinde. Byli jsme s Accordem párkrát v Itálii, Maďarsku, Černé Hoře atd. a nikdy nás nenechal ve štychu.
Fiat Multipla Bipower 1.6 - zkušenost majitele po 11 letech
Mutiplu (přezdívanou Multipixlu nebo Multikriplu) jsem měl téměř 11 let, koupenou v roce 2009, likvidovanou v roce 2020. Prvotním impulsem ke koupi byl pohon CNG.
Chrysler Grand Voyager - zkušenost majitele po 21 letech
Krátce po pořízení vozu se musela v rámci záruky vyměnit po 2000 km vadná převodovka, protože nefungovala zpátečka. Ještě, že na to byla záruka, protože ta převodovka byla za 100 000.
Kia e-Niro EV20 - zkušenosti majitele po 2 letech používání a cesta k dotacím
V červenci tomu byly právě dva roky od pořízení elektromobilu Kia e-Niro pro firemní účely, což se jeví jako vhodný čas pro ohlédnutí se a zhodnocení uplynulého období.
Škoda Rapid 1.0 TSI - recenze majitele po 47 000 km
Vůz Škoda Rapid Spaceback 1.0 TSI 81 kW Style jsem zakoupil jako nový, rok výroby 2018, aktuálně najeto 47 000 km, zatím bez jediné poruchy.
Peugeot 206 1.4 - recenze majitele ve 190 tis. km
Auto dostali synové na doježdění, ale popojíždím s ním hlavně já. Jezdím 2x týdně trasy 20 tam (většina cesty je po dálnici) a za hodinu a půl zpátky. Jezdím vůči autu maximálně ohleduplně a pomalu. B
Škoda Fabia 1.4 MPI classic - recenze majitele po 150 000 ujetých kilometrech
Auto je pravidelně udržované, garážované, má každoroční servisní prohlídky zásadně v autorizovaném servisu, předepsané technické kontroly, proto je spolehlivé.
Volkswagen Polo 1.2 TSI 66 kW - co čekat od vozidla s rokem výroby 2012?
Jízdní vlastnosti jsou velmi neutrální. Dynamika rozjezdu je dostatečná do 110 km/h, poté se již motor se svými 66 kW spíše přemáhá a začíná hlučet. Při běžném provozu ve městě je auto velmi tiché.
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 - recenze majitele po 35 000 kilometrech
Auto se mi líbí čím dál víc. S předchozím Sharanem jsem jezdil skoro deset let a 400 tisíc km a bylo to téměř bezproblémové auto s motorem 1,8T 20v.
Ford Mondeo sedan 2.5 - recenze majitele po měsíci používání
Tak po dosluhující MK3 1.8 v benzínu o výkonu 92 kW, která žrala olej, odešla převodovka, spojka, uložení tlumičů ... jsem se rozhodl znova pro MK3, akorát s motorem 2.5 v6.
Dacia Logan MCV 1.6 - recenze majitele po 240 tis. km
Hodnotím jako bezproblémové odolné univerzální auto pro rodinu s nižším rozpočtem a nenáročného řidiče, který si nemusí nic dokazovat.
Škoda Octavia 4 2.0 TDI 85 kW - tříměsíční zkušenost se služebním vozem
Jedná se o velmi krátkou zkušenost s čtvrtou octavií v řadě, přičemž musím zdůraznit, že se třemi předchozími jsem byl velmi spokojen.
Hyundai i40 - zkušenost majitele po 35 000 km
Hyundai i40 v původním designu z r. 2011-15 je mým 20. vozidlem. Nejsem vyhraněný typ, ale do určitých značek TDi bych nešel...
Kia Ceed SW 1.6 - zkušenost majitele po roce řízení
Potřebovali jsme změnu z naftového Fiatu Stilo na benzínový motor, jelikož se bude jezdit převážně po městě. Budu vždy srovnávat proti Stilu.
Škoda Rapid liftback 1.0 TSI - zkušenost majitele po 45 tis. km
Super auto pro obyčejné lidi. A hlavně spolehlivé. Auto je na dálnici tiché, spotřeba i na delší jízdy mi vychází na 5 litrů.
Ford Mondeo 1.8 TDCi - zkušenost majitele po 2 letech provozu
Celkově spokojenost, vyšší spotřebu kompenzuje komfort a jízdní vlastnosti Mondea. Poněkud obtížnější parkování v nákup. střediscích.
Citroën Grand C4 Picasso 1,8 - jak slouží 11letá ojetina?
Tento vůz je celkem vydařené konstrukce. Mnozí budou namítat , že je to "francouz". Ale já jej vůbec nešetřím a slouží mi opravdu výborně. Vůz má skvělé jízdní vlastnosti.
Fiat Tipo 1,4 benzín 70kW Italia - jednoduchá auta ještě existují!
Tipo je jeden z mála vozů s klasickým motorem 1,4. Dnes už tam dávají litrové tříválce a naftu 1,3 a 1,6 litru.