Audi A6 C4 - recenze majitele po 170 tis. km
Stále jezdí, bohužel 26 let tvrdého provozu a zemědělského zacházení předchozího majitele a garážové opravy po střetu se na vzhledu tohodle skvostu nesporně podepsalo.
Saab 9-3 Sportcombi 2.0 - recenze majitele a vstupní náklady na provoz ojetiny
SAAB 9-3 Sportcombi se mi líbil už v době své premiéry v autosalonech a vzpomínám si, jak jsem si do něj prvně sedl na Autoshow v Praze v r. 2006.
Lada Niva 21214 - recenze na 25 let starý vůz
Auto Lada Niva 4x4, 1,7i, 1996 jsem si koupil pro zábavu, mám jej jako své jediné auto na běžné jezdění do práce a po okolí. Jeho řízení je mnohem zábavnější než u moderních aut.
Ford Mondeo 2.0 TDDI - zkušenost majitele po 12 letech
Používáno na podnikání i pro doma. Je to prostě tank. Uveze neuvěřitelné množství nákladu. Běžně 4q. I 5, ale už jen na kratší vzdálenosti a s rozvahou. Na zahrádku také 2q. To i dohromady.
Renault Mégane II Grandtour - zkušenost majitele po 300 tis. kilometrech
Rozhodl jsem se podělit s vámi o svou zkušenost s vozem Renault Mégane 1.5 dCi II (2007) Grandtour, 78 kW s 6stup. převodovkou.
Ford Focus II 1.6 - zkušenost majitele po 4 letech provozu
První majitel zakoupil uvedené vozidlo jako předváděcí model u autorizovaného dealera zn. Ford v Brně v r. 2007 a následně ho používal jako rodinný vůz i na služební cesty.
Nissan Primera 2.0 - zkušenost majitele při nájezdu 180 tis. km
Je to tak nejako obyčajné auto akých sú stovky. Po predchádzajúcom MPV (čo bolo asi najlepšie auto aké som doteraz mal) som chcel proste niečo iné. Voľba padla na 2.0 benzinový Nissan.
Škoda Octavia 1.6 TDI - zkušenost majitele po prvních 9000 kilometrech
S touto Octaviou 1.6 TDI 77KW som úplne spokojný. Auto sedí na ceste je prostorné, pre niekoho možno slabý motor, ale z vlastnej skúsenosti je podľa mňa na bežné používanie dostačujúci.
Mitsubishi ASX 2.0 4x4 - zkušenost s novým vozem po 15 tis. kilometrech
ASX jsem měl již v roce 2017 - 1,6 v benzínu a střední výbavě - a byl jsem spokojen.
Škoda Octavia 1.8 LPG - co bylo třeba na autě vyměnit za 7 let ježdění?
Je to naprostá špička toho, co jsem měl. Trabant 601/2x, Favorit, Forman, Felicie, Volkswagen golf.
Volvo V60 D3 - recenze majitele po 110 tis. kilometrech
Auto som kúpil zo Slovinska (Volvo Select), po prvom majitelovi. Pri kúpe, mi na mieste vymenili rozvody, vodnú pumpu, chladiacu zmes, kladky, filter, mot.olej a olej v M/T.
Škoda Octavia 1.9 TDI - zkušenost majitele po 8 letech
Na voze jsem vyměnil snad vše krom bloku motoru a karoserie. Super jsou nízké pořizovací náklady na náhradní díly.
Mazda 6 Station Wagon 1.8 - zkušenost majitele po roce a půl užívání
Potom, ako mi doslúžilo praktické a skvelé vozítko (ibiza 99), som sa rozhodoval, čím ju nahradím. Čítal som recenzie, skúsenosti, pýtal sa ľudí, hodnotil som. Trvalo mi 2-3 mesiace, kým som sa naklonil k Mazde 6.
Škoda Octavia 3. generace facelift - zkušenost řidiče s firemním vozem
Auto jezdí suprově a motor 1.8 TSI 132 kw bohatě stačí. Na klasických českých cestách je podvozek suprový - umí být sportovně, ale i velmi komfortně naladěný.
Fiat Bravo 1.4 - recenze majitele po 150 tisících kilometrech
Hledal jsem auto s motorem, který dobře snáší LPG. Podle různých recenzí mi zbyli jako kandidáti Renault Megane a Fiat Bravo. Důvod, proč jsem se rozhodl pro Fiata byla hlavně šestistupňová převodovka.
Škoda Rapid 1.0 TSI - 110 tis. km a nespokojený majitel
Auto je velmi nepohodlné, sedačky posádku hřejí, protože jsou absolutně neprodyšné. Zepředu chladí klima a záda kompletně propocené. Klima řádně chladí až po ujetí 30-40 km.
Dacia Logan MCV 1.0 SCe - zkušenost majitele po 50 000 kilometrech
Auto vlastním zhruba 2,5 roku. Pokusím se podělit o zkušenosti s provozováním nejlevnějšího kombíka, jaký se u nás dal koupit.
Volkswagen Passat B7 2.0 TDI - recenze spokojeného majitele
Svůj vůz VW Passat Variant TDI blue Motion 130 kW jsem koupil v roce 2017 po prvním majiteli z Německa od nejmenovaného značkového dovozce.
Škoda Superb 2.0 - jaké má mouchy po ujetých 100 tis. km?
Přidávám osobní zkušenost po nájezdu 100 000 km se Superbem III v top řadě Laurin&Klement.